THULE CTS COUGAR 2 avocado + BIKE

Doprava zdarma Video
Dodání do 2-5 dnů
Cena: 24 989,- s DPH
Nákup na splátky: Spočítejte výhodné splátky Výhodné nákupy na splátky CETELEM
 
Objednávka
 

Při osobním odběru nutná platba v HOTOVOSTI.

Našli jste lepší cenu ?

 
Název THULE CTS COUGAR 2 avocado + BIKE
Popis Dětský vozík Chariot CTS Cougar 2 2013 je dvoumístný sportovní vozík za kolo. Chariot CTS Cougar je špičkový model se skvělou konstrukcí a nejlepším tlumícím systémem na trhu - CAS dělají z tohoto vozíku nejlepší volbu pro každého, kdo plánuje strávit aktivně a sportem první roky po narození miminka. Vozík je určen pro děti od narození (potřeba doplnit speciálním lůžkem) do 5 až 6 let.

CHARIOT CTS COUGAR 2 je dvoumístný dětský vozík za kolo. Na konstrukci a rám vozíku, prověřený crash-testy v Evropě i Americe, poskytuje výrobce doživotní záruku. Vozík je vybaven vysoce účinnými bubnovými brzdami obou zadních kol ovládaných jednou rukou pro okamžité zastavení, využitelné i jako parkovací brzda. Chariot CAS je nastavitelné listové odpružení pro ještě hladší jízdu dokonale absorbuje nerovnosti na cestě. Click’n’Store™ patentovaný skládací mechanizmus, vybavený automatickou pojistkou, zajišťuje nejrychlejší složení vozíku na trhu. „2 v 1“ potah do každého počasí s integrovanou sluneční clonou a UV filtrem. Prodyšné boky pokryté moskytierou pro maximální kontrolu teploty, opatřené kouřovými okénky ze slídy na zip.

Měkce polstrované komfortní bezpečnostní pásy v barvě vozíku se skrytou přezkou, chráněnou proti nežádoucímu rozepnutí. Vyjmutelná zvlášť měkce polstrovaná deluxe sedačka, vyjmutelná fleecová podložka pod nohy a fleecem potažený polstrovaný hlavový prostor. Vnitřek vozíku je vybaven kapsami na drobnosti nebo hračky. Vozík s aero-styl profilem je postaven na dokonale prověřeném odlehčeném aluminiovém rámu. Ergonomické pětipolohové madlo je vybaveno batůžkem, který využijete jako příruční odkládací prostor nebo dětský ruksáček.

Extra-prostorný zadní zavazadelník má více než dvojnásobný objem než dříve a lze jej sklopit třeba při běhu nebo když jej prostě nepotřebujete. Odlehčená sportovní 20“ kola s černým výpletem, černým 6061-T6 aero-profile ráfkem, přesnými červenými anodizovanými náboji a reflexními boky pneumatik. Obrysy vozíku jsou opatřeny 3MTM Scotchlite™ Reflexními pásky pro pohyb v noci a za snížené viditelnosti.
Ke složení či sestavení vozíku nebo pro instalaci jednotlivých setů nepotřebujete žádné nástroje.

Vozíky CHARIOT CTS je možno dovybavit vložkou pro děti do deseti měsíců věku Chariot Baby Seat, která umožní bezpečnou přepravu novorozenců. Vložka je zavěšena v konstrukci vozíku. Pro děti, které již novorozeneckou vložku nepotřebují, neboť samy sedí (od cca 8 měsíců), zajišťuje sedadlo vozíku fyziologicky vhodnou polohu páteře, odpovídající jejímu zdravému vývoji. Tento vozík za kolo lze kompletovat jako lyžařský set, cyklistický set, set pro jogging a inline, kočárkový set, trekkingový set a set pro Nordic walking.

Počet přepravovaných dětí 1 or 2
Nosnost 45kg
Výchozí konstrukce CTS Ready Chassis
Šířka pro ramena 59cm
Výška sedadla 67cm
Rozměry 118 x 80 x 107cm
Rozměry složeného vozíku 107 x 80 x 28cm
Výška bez řídítek 85cm
Výška řídítek - nižší:vyšší poloha 96 cm:106 cm
Vstupní otvor 82cm
Hmotnost13 kg

K tomuto zboží není žádná diskuze

 
Přidejte svůj názor nebo otázku do diskuze!

 
 
Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu.
Ceny na eshopu a kamenných obchodech se mohou u některých položek lišit !!!