Zobrazit menu

SKS Sada blatníků Raceblade XL silver

Základní popis
SKS Raceblade XL jsou blatníky určené pro krosová, mětská a trekigová kola. Tyto blatníky vynikají svým funkčním uchycením na rám pomocí gumových přesek a nízkou hmotností. Blatníky nejsou příliš velké, ale přesto dostatečně účinné. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 10094

1 080 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

SKS Raceblade XL jsou blatníky určené pro krosová, mětská a trekigová kola. Tyto blatníky vynikají svým funkčním uchycením na rám pomocí gumových přesek a nízkou hmotností. Blatníky nejsou příliš velké, ale přesto dostatečně účinné.

 

Pro rozměr kol s pneu 700x25-32
Uchycením na rám pomocí gumových přesek

Hmotnost 307 g

Diskuze

 • Autor:
  Martin
  Datum:
  6. 10. 2014
  Dobrý den, jsou tyto blatníky vhodné pro crossové kolo s pevnou vidlicí a koutočovými brzdy? Koukal jsem i po levnějších, ale všechny mají kovové vzpěry tudíž nejsou pro kotouče, ale V brzdy chápu to správně? Těmhle by kotouče neměly vadit, protože se montují na rám pomocí těch gumových přesek je to tak?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  7. 10. 2014
  Dobrý den, tyto blatníky mají hlavní výhodu, že je velmi rychlá montáž a demontáž. Pro kotoučové brzdy lze použít i s klasickými vzpěrami, avšak na vidlici a rámu je potřeba mít úchyty, případně přímo závity v rámu/vidlici. Avšak tyto blatníky určitě doporučuji, lze je rychle namontovat i demontovat a jsou pevné.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.