Zobrazit menu

SIGMA Sporttester RC 14.11 žlutý - Uni

Základní popis
Sigma RC 14.11 je zajímavý běžecký sporttester, který díky unikátní kombinaci nožního snímače a měřiče tepu v jednom jediném senzoru dokáže měřit rychlost, vzdálenost a srdeční frekvenci při běhu. digitální kódovaný přenos STS RUN aktuální, průměrná a maximální rychlost zobrazení rychlosti buď v min/km (případně min/mile) a nebo km/h (mebo MPH) uběhnutá vzdálenost v km porovnání aktuální a... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 2893611

Běžná cena
3 790 Kč
2 799 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Sigma RC 14.11 je zajímavý běžecký sporttester, který díky unikátní kombinaci nožního snímače a měřiče tepu v jednom jediném senzoru dokáže měřit rychlost, vzdálenost a srdeční frekvenci při běhu. digitální kódovaný přenos STS RUN aktuální, průměrná a maximální rychlost zobrazení rychlosti buď v min/km (případně min/mile) a nebo km/h (mebo MPH) uběhnutá vzdálenost v km porovnání aktuální a průměrné rychlosti počítadlo kol (99) aktuální, průměrná a maximální srdeční frekvence v balení USB dokovací stanice a software ON/OFF přepínač pro odpojení baterie tréninkový mód s 1 nastavitelnou zónou srdeční frekvence spálené kalorie podsvětlení hodinek voděodolnost do 30m paměť pro uchování údajů i v případě výměny baterie Balení obsahuje i hrudní pás, který je nutný k měření tepu, rychlosti a vzdálenosti. Bez něj nebude měření tepu, rychlosti a vzdálenosti fungovat. Baterie v hrudním pásu je uživatelsky vyměnitelná. Senzor z hrudního pásu lze odepnout, a připnout na pásek či kalhoty pomocí přiložené spony na opasek. Při běhu je pak možné měřit rychlost a uběhlou vzdálenost i bez měření tepu.

Diskuze

 • Autor:
  Tomáš Neuman
  Datum:
  20. 7. 2015
  Dobrý den koupil jsem si zde tento produkt, vynikající, ale nějaké chyby, nechápu, software nedodán, nechápu důvod a český manuál nutno si najít na internetu, docela smutné za tolik peněz, třeba ještě software bude dodán?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  23. 7. 2015
  Dobrý den, součástí computeru má být jak český manuál, tak software pro datacenter, kontaktuje nás tedy emailem na reklamace@mojekolo.cz . Chybějící položky budou dodány. Hezký den.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.