Zobrazit menu

SIGMA Sporttester PC 26.14 černý - Uni

Doprava zdarma

Základní popis
Pulsmetr SIGMA PC 26.14 STS je atraktivní, funkční a univerzální sporttester. Jeho nošení je pohodlné pro všechny druhy cvičení a díky odolnosti proti vodě je vhodný pro skoro jakékoli outdoorové aktivity. Hodnoty jsou z dodávaného hrudního pásu přenášené digitálně, a to kódovanou bezdrátovou technologií, díky které jsou naměřené hodnoty velmi přesné. Uživatelé mohou trénovat ve čtyřech... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 29025

Běžná cena
1 990 Kč
1 549 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Pulsmetr SIGMA PC 26.14 STS je atraktivní, funkční a univerzální sporttester. Jeho nošení je pohodlné pro všechny druhy cvičení a díky odolnosti proti vodě je vhodný pro skoro jakékoli outdoorové aktivity. Hodnoty jsou z dodávaného hrudního pásu přenášené digitálně, a to kódovanou bezdrátovou technologií, díky které jsou naměřené hodnoty velmi přesné. Uživatelé mohou trénovat ve čtyřech standardních nebo upravených cílových zónách. Na displeji se zobrazí rozložení zón a aktuální zóna. Až 50 kol tréninku lze nahrávat a prohlížet i během samotného tréniku. Jednotlivé hodnoty tréninku na displeji mohou být zvětšeny. Dva spodní řádky displeje lze individuálně upravit pomocí funkce oblíbených položek. Pulsmetr je vodotěsný a na ruku se upíná silikonovým poutkem. Pulsmetr SIGMA PC 26.14 STS se stane Vaším spolehlivým tréninkovým partnerem. Technický popis: měření srdečního rytmu s přesností EKG digitálně kódovaný bezdrátový přenos aktuální, průměrná a maximální tepová hodnota počítadlo kol (50 kol) indikátor nejlepšího kola Easy LapView (individuální kola lze vyhodnotit na hodinkách nebo stáhnout do počítače) počítadlo spálených kalorií graf ukazující aktuální tepovou frekvenci jako procento z maximální frekvence automatizovaná funkce pro výpočet cílové zóny oblíbené funkce trénink s 1 nastavitelnou cílovou zónou funkce zoom (jednotlivé hodnoty na displeji mohou být zvětšeny) paměť pro 7 tréninků celkové hodnoty za týden, měsíc a od resetu budík (denně, po - pá, jednorázový) zámek tlačítek indikátor slabé baterie (hodinky a vysílač) plně textový displej s 5 dostupnými jazyky podsvícení displeje silikonové poutko na zápěstí minerální sklo přihrádka na baterie vodotěsný hrudní pás STS a jeho elastický popruh je součástí balení.

Diskuze

 • Autor:
  Dimitris
  Datum:
  18. 7. 2015
  Dobrý večer, koupil jsem si tento sportester PC 26.14 a chtěl jsem se zeptat, jelikož tady čtu, že je společně i s hrudím pásem vodotěsný-můžu tedy s ním i plavat? Dáji se tréninky převést do počítače? Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  24. 7. 2015
  Dobrý den, ano sporttester je voděvzdorný a lze tedy i s hrudním pásem bezproblému použít na plavání. Tento model není kompatibilní s pc. Hezký den.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.