Zobrazit menu

SIGMA Sporttester PC 15.11 zelený - Uni

Základní popis
Sigma PC 15.11 je nejoblíbenější sportterster (pulsmetr) značky Sigma! Hlavní předností tohoto pulsmetru je velký displej. Na displeji jsou zobrazené ty nejdůležitější informace, a to vše velkým a dobře čitelným písmem. Pulsmetr je nabitý funkcemi (stejně jako jeho předchozí verze) a je vhodný pro většinu sportů. Funkce: čas datum stopky tréninkový čas v tréninkových zónách celkový čas... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 2920211

Běžná cena
1 499 Kč
999 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Sigma PC 15.11 je nejoblíbenější sportterster (pulsmetr) značky Sigma! Hlavní předností tohoto pulsmetru je velký displej. Na displeji jsou zobrazené ty nejdůležitější informace, a to vše velkým a dobře čitelným písmem. Pulsmetr je nabitý funkcemi (stejně jako jeho předchozí verze) a je vhodný pro většinu sportů. Funkce: čas datum stopky tréninkový čas v tréninkových zónách celkový čas tréninku počítadlo kol (mezičasů) - až 50 kol průměrný puls maximální puls tréninkový manager automatika tréninkový zón indikátor zóny alarm 3 zón signál alarmu při překročení / nedosažení mezních hodnot manuálně nastavitelné mezní hodnoty tepové frekvence celkové kalorie počítadlo kalorií osvětlení 5 jazyků (bez češtiny) V balení sigmy PC 15 naleznete mimo českého návodu také hrudní pás pro měření tepové frekvence. Hrudní pás je nutný k měření tepu. Bez něj nebude měření tepu fungovat. Baterie v hrudním pásu je uživatelsky vyměnitelná.

Diskuze

 • Autor:
  Nikola
  Datum:
  18. 6. 2014
  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat mám tento sporttester nějaký ten pátek a bohužel mi praskl řemínek dal by se sehnat náhradní ?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  20. 6. 2014
  Dobrý den, náhradní řemínek na tento sporttester se bohužel sehnat nedá.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.