Zobrazit menu
Základní popis
Cyklocomputer BC 12.12 STS je tachometr na kolo s digitálně kódovaným tříkanálovým bezdrátovým přenosem, včetně měření teploty. Snadná instalace, přes dokovací stanici lze připojit k PC. Funkce jízdního kola: Aktuální rychlost Průměrná rychlost Porovnání aktuální a průměrné rychlosti Maximální rychlost Ujetá vzdálenost Celková ujetá vzdálenost (není zobrazena během jízdy) Samostatné... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 28977

Běžná cena
1 190 Kč
869 Kč
Naše cena s DPH

Vyprodáno, zboží již nelze objednat.

Popis zboží

Cyklocomputer BC 12.12 STS je tachometr na kolo s digitálně kódovaným tříkanálovým bezdrátovým přenosem, včetně měření teploty. Snadná instalace, přes dokovací stanici lze připojit k PC. Funkce jízdního kola: Aktuální rychlost Průměrná rychlost Porovnání aktuální a průměrné rychlosti Maximální rychlost Ujetá vzdálenost Celková ujetá vzdálenost (není zobrazena během jízdy) Samostatné počítadlo vzdálenosti s ručním stop / start Funkce času: Doba jízdy Celková doba jízdy (není zobrazena během jízdy) Samostatné počítadlo času s ručním stop / start Hodiny Všeobecné funkce: 7 nastavitelných jazyků Funkce zálohování prostřednictvím paměťového čipu Indikátor slabé baterie (přijímače/ vysílače) Automatické spuštění a zastavení Voděodolný Montáž bez nářadí Kompatibilní s USB (nutno dokoupit dokovací stanici) Servisní interval nastavitelný přes USB Pro zpracování statistických hodnot nutno dokoupit program Sigma Data Center na oficiálních stránkách značky Sigma Teplotní funkce Aktuální teplota

Diskuze

 • Autor:
  Pavel
  Datum:
  26. 7. 2016
  Dobrý den, včera mi přišel tento tachometr sigma bc12.12 sts. instalaci jsem provedl podle návodu. Dám cyklopočítač do držáku, rozblikají se nuly v km, zkusil jsem jak otočit kolem tak i na něm kousek jet, ale nuly stále blikají, posunoval jsem i snímač na kole ale nic nepomáhá.
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  27. 7. 2016
  Dobrý den, senzor by měl být od magnetu cca 2 mm, zkuste případně vyměnit baterii v senzoru.
 • Autor:
  Markéta
  Datum:
  6. 11. 2015
  Dobrý den, dá se tento tachometr přichytit na vidlici stahovacími páskami, nebo jen přiloženými gumičkami? Děkuji
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  9. 11. 2015
  Dobrý den, je možné použít i stahovací pásky.
 • Autor:
  Maty
  Datum:
  2. 7. 2015
  Dobry den, Chtel bych se zeptat kdyz mam kolo 29 er a značky BERGAMONT REVOX 6.4 kolik mam nastavit WHEEL SIZE na tomto tachometru ?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  2. 7. 2015
  Dobrý den, na vašem kole byste měl mít podle specifikace pláště Schwalbe o rozměru 29x2,25". V tom případě zadejte 2288.
 • Autor:
  Antonín
  Datum:
  22. 6. 2015
  Dobrý den, dá se tento model považovat za nástupce SIGMA 1009 STS? Je vybaven funkcí automatického zapínání a vypínání při rozjezdu a zastavení?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  22. 6. 2015
  Dobrý den, ano dá se tento model považovat za nástupce, s vylepšenými funkcemi. Auto start / stop u tohoto modelu je.

Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.