Zobrazit menu

SCHWALBE Thunder Burt TLE 29x2.1" kevlar - Uni

Základní popis
Bleskově rychle s Thunder Burtem. Cílem vývoje bylo spojit to nejlepší z Racing Ralpha a Furious Freda do jednoho pláště. Hmotnostně leží přesně mezi nimi.Co se týká záběru, díky svým mnoha blokům šlape na paty Racing Ralphovi a ve valivém odporu dokonce Furious Freda překoná. Řada: EVO Tubeless Ready Rozměr: 29x2,1" Patka: kevlar EPI (hustota kordu): 67 Směs: Pacestar Ochrana: SnakeSkin... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 885287

Běžná cena
1 515 Kč
1 199 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Bleskově rychle s Thunder Burtem. Cílem vývoje bylo spojit to nejlepší z Racing Ralpha a Furious Freda do jednoho pláště. Hmotnostně leží přesně mezi nimi.Co se týká záběru, díky svým mnoha blokům šlape na paty Racing Ralphovi a ve valivém odporu dokonce Furious Freda překoná. Řada: EVO Tubeless Ready Rozměr: 29x2,1" Patka: kevlar EPI (hustota kordu): 67 Směs: Pacestar Ochrana: SnakeSkin Jedná se o originálně balený plášť určený pro koncový prodej, nejedná se o OEM verzi!

Technologie

  • TUBELESS READY
    TUBELESS READY Pláště s technologií TLR - Tubeless Ready mohou být použity s těsnící tekutinou jako bezdušové.
  • PACE STAR TRIPLE COMPOUND
    PACE STAR TRIPLE COMPOUND Extrémně rychlá XC směs na pláštích Schwalbe, která má lehce se odvalující základ (base), rychlý střed (medium) a přilnavé kraje (medium soft).
  • EVOLUTION LINE
    EVOLUTION LINE To nejlepší, co lze vyrobit. Jsou zde použity jen prvotřídní materiály a ty nejnovější technologie. Používá se ostřejší úhel vláken v kostře pláště - to zvyšuje flexibilitu a snižuje valivý odpor pláště Schwalbe Evo.
Hmotnost 515g (váženo)

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.