Zobrazit menu

SCHWALBE Rocket Ron 29 EVO SnakeSkin TLE kevlar

Základní popis
Raketa odstartovala. Tato superlehká raketa plní téměř všechna přání najednou: neuvěřitelný záběr při extrémně lehké váze a nízkém valivém odporu. Výborná samočistící schopnost díky otevřenému profilu. Rozměr: 29x2.10 / 29x2.25 Provedení: SnakeSkin, TL-Easy Patka: kevlar Barevné provedení: Černá EPI (hustota kordu): 67 Jedná se o originálně balený plášť v krabičce, určený pro koncový prodej,... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: M57990

Běžná cena
1 599 Kč
1 449 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
29x2.10"   SCHWALBE Rocket Ron 29 EVO SnakeSkin TLE kevlar - 29x2.10" Na objednávku Dostupnost na dotaz 29x2.25"   SCHWALBE Rocket Ron 29 EVO SnakeSkin TLE kevlar - 29x2.25" Skladem Můžete mít už dnes

Popis zboží

Raketa odstartovala. Tato superlehká raketa plní téměř všechna přání najednou: neuvěřitelný záběr při extrémně lehké váze a nízkém valivém odporu. Výborná samočistící schopnost díky otevřenému profilu. Rozměr: 29x2.10 / 29x2.25 Provedení: SnakeSkin, TL-Easy Patka: kevlar Barevné provedení: Černá EPI (hustota kordu): 67 Jedná se o originálně balený plášť v krabičce, určený pro koncový prodej, nejedná se o OEM verzi!

Technologie

 • SNAKE SKIN
  SNAKE SKIN Lehká a pružná vrstva tkaniny na bocích pláště, chrání plášť proti poškození ze strany. Je výrazně lehčí než klasická butylová stěna, ale stejně robustní.
 • PACE STAR TRIPLE COMPOUND
  PACE STAR TRIPLE COMPOUND Extrémně rychlá XC směs na pláštích Schwalbe, která má lehce se odvalující základ (base), rychlý střed (medium) a přilnavé kraje (medium soft).
 • EVOLUTION LINE
  EVOLUTION LINE To nejlepší, co lze vyrobit. Jsou zde použity jen prvotřídní materiály a ty nejnovější technologie. Používá se ostřejší úhel vláken v kostře pláště - to zvyšuje flexibilitu a snižuje valivý odpor pláště Schwalbe Evo.
 • TUBELESS EASY
  TUBELESS EASY Nový standart pro všechny EVO pláště. Nové monofilní vlákno překonává stávající Snake-Skin hned třikrát: ještě větší odolnost proti proříznutí, větší odolnost proti průrazu a především výrazně ulehčuje konverzi na bezdušový plášť.
Hmotnost 560 g (29x2.10)

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.