Zobrazit menu

SCHWALBE Rocket Ron 29 EVO LiteSkin kevlar

Katalogové číslo: M57986

Běžná cena
1 599 Kč
1 449 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
29x2.10"   SCHWALBE Rocket Ron 29 EVO LiteSkin kevlar - 29x2.10" Na objednávku Dostupnost na dotaz 29x2.25"   SCHWALBE Rocket Ron 29 EVO LiteSkin kevlar - 29x2.25" Na objednávku Dostupnost na dotaz

Popis zboží

Raketa odstartovala. Tato superlehká raketa plní téměř všechna přání najednou: neuvěřitelný záběr při extrémně lehké váze a nízkém valivém odporu. K tomu se všemi technickými vychytávkami – 127 EPI a trojitá směs PaceStar. Výborná samočistící schopnost díky otevřenému profilu. Rozměr: 29x2.10 / 29x2.25 Směs: PacesStar Provedení: LiteSkin Patka: kevlar Barevné provedení: Černá EPI (hustota kordu): 127 Jedná se o originálně balený plášť v krabičce, určený pro koncový prodej, nejedná se o OEM verzi!

Technologie

  • PACE STAR TRIPLE COMPOUND
    PACE STAR TRIPLE COMPOUND Extrémně rychlá XC směs na pláštích Schwalbe, která má lehce se odvalující základ (base), rychlý střed (medium) a přilnavé kraje (medium soft).
  • EVOLUTION LINE
    EVOLUTION LINE To nejlepší, co lze vyrobit. Jsou zde použity jen prvotřídní materiály a ty nejnovější technologie. Používá se ostřejší úhel vláken v kostře pláště - to zvyšuje flexibilitu a snižuje valivý odpor pláště Schwalbe Evo.
  • LITE SKIN
    LITE SKIN Nejlehčí volba mezi plášti Schwalbe. LiteSkin pláště nemají bok SnakeSkin, mají ale stabilní jádro.
Hmotnost 485 g (29x2.10)

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.