Zobrazit menu

SCHWALBE Nobby Nic 27.5x2.35" EVO SnakeSkin TLE kevlar - Uni

Základní popis
Nový model jednoho z nejpoužívanějších závodních plášťů na trhu, vhodný především do blátivého a těžšího terénu. Nový bok SnakeSkin ho dělá odolným proti průřezu a průrazu. Zároveň je konverze na tubeless tak jednoduchá a lehká jak dosud nebyla. Rozměr: 27,5x2,35" Řada: Evolution Line Směs: PaceStar Ochrana: SnakeSkin TL-Easy provedení Výborná samočistící schopnost Patka: kevlar Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 10063058

Běžná cena
1 599 Kč
1 199 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Nový model jednoho z nejpoužívanějších závodních plášťů na trhu, vhodný především do blátivého a těžšího terénu. Nový bok SnakeSkin ho dělá odolným proti průřezu a průrazu. Zároveň je konverze na tubeless tak jednoduchá a lehká jak dosud nebyla. Rozměr: 27,5x2,35" Řada: Evolution Line Směs: PaceStar Ochrana: SnakeSkin TL-Easy provedení Výborná samočistící schopnost Patka: kevlar

Technologie

 • SNAKE SKIN
  SNAKE SKIN Lehká a pružná vrstva tkaniny na bocích pláště, chrání plášť proti poškození ze strany. Je výrazně lehčí než klasická butylová stěna, ale stejně robustní.
 • PACE STAR TRIPLE COMPOUND
  PACE STAR TRIPLE COMPOUND Extrémně rychlá XC směs na pláštích Schwalbe, která má lehce se odvalující základ (base), rychlý střed (medium) a přilnavé kraje (medium soft).
 • EVOLUTION LINE
  EVOLUTION LINE To nejlepší, co lze vyrobit. Jsou zde použity jen prvotřídní materiály a ty nejnovější technologie. Používá se ostřejší úhel vláken v kostře pláště - to zvyšuje flexibilitu a snižuje valivý odpor pláště Schwalbe Evo.
 • TUBELESS EASY
  TUBELESS EASY Nový standart pro všechny EVO pláště. Nové monofilní vlákno překonává stávající Snake-Skin hned třikrát: ještě větší odolnost proti proříznutí, větší odolnost proti průrazu a především výrazně ulehčuje konverzi na bezdušový plášť.
Hmotnost 720 g

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.