Zobrazit menu

SCHWALBE Nobby Nic 26 EVO SnakeSkin TLE kevlar

Katalogové číslo: M54662

Běžná cena
1 599 Kč
1 499 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
26x2.10"   SCHWALBE Nobby Nic 26 EVO SnakeSkin TLE kevlar - 26x2.10" Na objednávku Dostupnost na dotaz 26x2.25"   SCHWALBE Nobby Nic 26 EVO SnakeSkin TLE kevlar - 26x2.25" Na objednávku Dostupnost na dotaz

Popis zboží

All-mountain jezdci ho milují. Je vidět na rychlých crosscountryových závodech stejně jako na technicky náročných závodech enduro. Teď přichází třetí generace Nobby Nic. Nový bok SnakeSkin je ve standardu a dělá ho odolným proti průřezu a průrazu. Zároveň je konverze na tubeless tak jednoduchá a lehká jak dosud nebyla. Nobby Nic je nejlepší přítel mountainbikera. směs: PaceStar, Tubeless Easy ochrana: Snake Skin hustota kordu: 67 EPI maximální zatížení při max. tlaku: 110kg Jedná se o originálně balený plášť určený pro koncový prodej, nejedná se o OEM verzi!

Technologie

 • SNAKE SKIN
  SNAKE SKIN Lehká a pružná vrstva tkaniny na bocích pláště, chrání plášť proti poškození ze strany. Je výrazně lehčí než klasická butylová stěna, ale stejně robustní.
 • PACE STAR TRIPLE COMPOUND
  PACE STAR TRIPLE COMPOUND Extrémně rychlá XC směs na pláštích Schwalbe, která má lehce se odvalující základ (base), rychlý střed (medium) a přilnavé kraje (medium soft).
 • EVOLUTION LINE
  EVOLUTION LINE To nejlepší, co lze vyrobit. Jsou zde použity jen prvotřídní materiály a ty nejnovější technologie. Používá se ostřejší úhel vláken v kostře pláště - to zvyšuje flexibilitu a snižuje valivý odpor pláště Schwalbe Evo.
 • TUBELESS EASY
  TUBELESS EASY Nový standart pro všechny EVO pláště. Nové monofilní vlákno překonává stávající Snake-Skin hned třikrát: ještě větší odolnost proti proříznutí, větší odolnost proti průrazu a především výrazně ulehčuje konverzi na bezdušový plášť.
Hmotnost 575 g (26x2.10)

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.