Zobrazit menu

PROTECT6 Bezpečnostní známka MOJEKOLO

Základní popis
Protect6 je unikátní systém, kterým jednoduše ochráníte své kolo a další cenné věci. Stačí na předmět umístit ochrannou známku Protect6 a získáte několik užitečných funkcí, díky kterým bude vaše kolo jako v bavlnce. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 198203

290 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Protect6 je unikátní systém, kterým jednoduše ochráníte své kolo a další cenné věci. Stačí na předmět umístit ochrannou známku Protect6 a získáte několik užitečných funkcí, díky kterým bude vaše kolo jako v bavlnce. 

 

Hlavním posláním je prevence krádeží a následného zamezení prodeje kradených předmětů. Registrací se zařadíte do celoevropské databáze.

 

Jak to funguje?


1) Inteligentní známku nalepte na viditelné místo na vnitřní straně rámu. Nálepka je velmi odolná, zhotovená ze speciálního materiálu M3, a po nalepení pevně drží, nejde ji jen tak odstranit. Nevadí jí vnější vlivy ani výkyvy počasí.

 

2) Jděte na stránky registrace.protect6.cz, kde zaregistrujete svoje kolo a na svém e-mailu naleznete přihlašovací údaje do aplikace Protect6. Tu snadno zdarma stáhnete v AppStore nebo Google Play.

 

Balení obsahuje bezpečenostní známku v designu Mojekolo, jednorázový kód pro registraci a balení s návodem v češtině.

 

Mezi další funkce, které Protect6 nabízí, patří například:


- Kdykoliv prokážete vlastnictví svého kolo


- Záruční list a manuál máte po ruce 24 hodin denně


- V elektronické servisní knížce evidujete údržbu

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.