Zobrazit menu

OWLEYE Přední světlo s USB dobíjením černé

Základní popis
Světlo OWLEYE je ideální jak pro cyklistiku tak i pro další použití jako např. kempování, turistiku, horolezectví, jachting a i jako domácí bezpečnostní světlo při výpadku proudu. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 28295

525 Kč
Naše cena s DPH

Vyprodáno, zboží již nelze objednat.

Popis zboží

Světlo OWLEYE je ideální jak pro cyklistiku tak i pro další použití jako např. kempování, turistiku, horolezectví, jachting a i jako domácí bezpečnostní světlo při výpadku proudu. Na rozdíl od ostatních světel používajících dobíjecí baterie, naše světlo šetří životní prostředí, funguje s kvalitním Li-ion dobíjecím článkem s kapacitou 570mAh a životností minimálně 3 roky. Japonské NICHIA diody se svítivostí 12500-15500 mcd Vám zase budou fungovat k plné spokojenosti 10000 hodin. Toto světlo je určeno pro ekologicky smýšlející lidi hledající kvalitu.

 

Ekologický výrobek v souladu s dnešním myšlením a ohledem na přírodu. Pevný a vodovzdorný, elegantní a pevný plastový kryt který chrání vnitřek světla proti poškození nárazem a deštěm. S těmito vlastnostmi je toto světlo ideální pro věškeré outdorové aktivity včetně cyklistiky.

 

Li-ion baterie uvnitř světla zajišťuje při rychlém 1 hodinovém nabíjení přes USB port 3,5 hodiny svícení a 7 hodin blikání. Při nabíjení 2 hodiny jsou tyto hodnoty 5 hodin svícení a 10 hodin blikání. Zdroj energie je Li-ion nabíjecí článek používaný v mobilních telefonech, s kapacitou 570 mAh.
Velice rychlá montáž do stran polohovatelného držáku zajištěného gumičkami na kolo bez použití nářadí.
Hmotnost světla včetně dobíjecího článku je pouhých 32 gramů.

Hmotnost 32 g

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.