VÝPRODEJ JÍZDNÍCH KOL ELECTRA

Přemýšlejte o kole jako prostředku k novým objevům a zážitkům. Přemýšlejte o boření mýtů a konvencí. Zkuste některá z jízdních kol ELECTRA....

Přemýšlejte o kole jako prostředku k novým objevům a zážitkům. Přemýšlejte o boření mýtů a konvencí. Zkuste některá z jízdních kol ELECTRA a ona vás zavezou na místa dosud nepoznaná. Ať bude vaše jízda jen vyjížďkou po sousedství nebo si budete chtít skočit pro kávu do vaší oblíbené kavárny za rohem. ELECTRA vám tyto projížďky vyplní neopakovatelnými zážitky a jedinečnými pocity, které vám pomohou vyjádřit vaši osobnost, protože přesně k tomu jsou naše kola navržena. Navržena aby splnila vaše představy, podtrhla váš jedinečný styl a smysl pro dobrodružství. To vše s vynikající kvalitou provedení, propracovanými detaily a jedinečným designem, díky čemuž můžete prezentovat svůj životní styl, individualitu a cit pro kvalitu.

Jízda na kolech ELECTRA je pohodlná, příjemná a nenapodobitelná. Díky našim kolům si užijete jak ležérní projížďku v letní podvečer, tak jedinečnou, ekologickou a bezstarostnou ranní cestu do práce či školy. Ať jezdíte pro radost a zábavu nebo pro zlepšení kondice, ELECTRA vám umožní uspokojit všechny vaše touhy a zároveň přesně padne k vašemu stylu.

Odkazy:

ELECTRA WEB 

ELECTRA Cruiser pánské

ELECTRA Cruiser dámské

ELECTRA City bike pánské

ELECTRA City bike dámské

ELECTRA Tandem