Zobrazit menu

NORTHWAVE tretry HAMMER S.R.S. matt black - 46

Doprava zdarma

Základní popis
MTB tretry z řady PERFORMANCE určené pro cyklisty, kteří chtějí podat maximální výkon. Svršek je bezešvý a obsahuje polyuretanové zpěvňující prvky aplikované zatepla. K upínání slouží systém S.R.S. a asymetrické pásky, které tlumí tlak vyvíjený na nohu. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 801420031246

Běžná cena
4 370 Kč
3 499 Kč
Naše cena s DPH
ks
Na splátky již od 350 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

MTB tretry z řady PERFORMANCE určené pro cyklisty, kteří chtějí podat maximální výkon. Svršek je bezešvý a obsahuje polyuretanové zpěvňující prvky aplikované zatepla. K upínání slouží systém S.R.S. a asymetrické pásky, které tlumí tlak vyvíjený na nohu.

 

Střih a použité materiály jsou v souladu s projektem NW Biomap - výrobky NW jsou výsledkem řady testů a biomechanických analýz. Cílem je, aby produkt během sportovního výkonu uživatele nijak neomezoval, naopak napomohl maximálnímu výkonu. Použité materiály jsou proto pečlivě vybírány s ohledem na to, aby jejich pružnost a prodyšnost poskytovala maximální pohodlí. Stejně tak střihy cyklistického oblečení jsou projektovány způsobem, aby odpovídaly anatomii těla, aby švy žádným způsobem neobtěžovaly uživatele, naopak, aby bylo oblečení maximálně pohodlné a respektovalo pohyb těla a svalů při jízdě na kole.

podrážka: SpeedLight 3D
svršek: Ultralight PU
kontrukce svršku: BIOMAP bezešvá konstrukce + polyuretanové zpěvňující prvky aplikované zatepla
upínání: nový SRS + asymetrické pásky
integrovaný patní systém

Rok 2015
Hmotnost 356 g

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.