Zobrazit menu

NORTHWAVE Tretry Extreme White/Black

Doprava zdarma

Základní popis

Tretry s ultralehkou karbonovou podrážkou vyrobenou s nestrukturalozovaného karbonu pro optimální přenos energie od špičky k patě, integrovaný adaptér Speedplay vespod, svršek boty vyráběn metodou Biomap z odlehčených mikrovláken a s laserovou perforací pro přísun vzduchu.

Celý popis výrobku

Katalogové číslo: M58836

Běžná cena
8 999 Kč
6 299 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
42   NORTHWAVE Tretry Extreme White/Black - 42 Na objednávku Dostupnost na dotaz 43   NORTHWAVE Tretry Extreme White/Black - 43 Na objednávku Dostupnost na dotaz 44   NORTHWAVE Tretry Extreme White/Black - 44 Na objednávku Dostupnost na dotaz 45   NORTHWAVE Tretry Extreme White/Black - 45 Na objednávku Dostupnost na dotaz
Na splátky již od 630 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

Tretry s ultralehkou karbonovou podrážkou vyrobenou s nestrukturalozovaného karbonu pro optimální přenos energie od špičky k patě, integrovaný adaptér Speedplay vespod, svršek boty vyráběn metodou Biomap z odlehčených mikrovláken a s laserovou perforací pro přísun vzduchu. Dvojité utahování SLW 2 s precizním chodem a funkcí jemného povolení jedním dotykem. Integrovaná podpora patní části v provedení proti vyzouvání, anatomicky tvarovaná vložka Extreme Air Evo.

 

Tvrdost podrážky 14/14
Velikost uvedena v EU číslování
Váha 235g (velikost 42).

Rok 2016
2017
Hmotnost 235 g

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.