Testovací kola

Zobrazit od data:

Toužíte po novém kole? Líbí se vám kola Ghost a Lapierre? Nevíte které je pro Vás to pravé? Vyzkoušejte testovací kolo, které se vám líbí a rozhodněte se na základě vlastní zkušenosti.

V prodejnách MOJEKOLO jsme připraveni Vám s výběrem kola poradit. Připravíme testovací kolo na termín, který je pro Vás nejvhodnější.

Podmínky zapůjčení testovacích kol pro zákazníky MOJEKOLO:

  • Každý zákazník skládá vratnou zálohu ve výši 50% MOC vybraného testovacího kola. Při dodržení všech podmínek dle formuláře „Podmínky zapůjčení testovací kola“ bude zákazníkovi záloha vrácena vždy při vrácení kola na prodejně MOJEKOLO, kde provedl zápůjčku.
  • Zákazník vždy předloží 2 doklady totožnosti s aktuální fotografií.
  • Kolo musí být při vrácení nepoškozené a v původním stavu, čímž se mimo jiné rozumí i čisté. Tato podmínka je vynucována sankcemi obsaženými ve smlouvě o výpůjčce. Doporučujeme před podpisem smlouvu důkladně přečíst.
  • Zapůjčení testovacího kola je vždy maximálně na 2 dny.
  • Půjčovné pro testovací kola je stanoveno ve výši 500,- a skládá se spolu s vratnou zálohou. Toto půjčovné se nevrací, při vrácení kola. Půjčovné Vám bude vráceno při zakoupení jakéhokoliv nového kola (do jednoho roku od zapůjčení) na pobočce Mojekolo.cz při předložení smlouvy o zapůjčení.
  • Připravujeme pro Vás kolekci testovacích kol 2017.

Přehled výpujčených kol:

Kolo Záloha

Ve dnech, označených značkou "x" nelze kolo zapůjčit.

Smlouva o zapůjčení testovacího kola GHOST
Smlouva o zapůjčení testovacího kola LAPIERRE