Zobrazit menu

MOJEKOLO Kompletní servis

Základní popis
Dopřejte Vašemu mazlíkovi KOMPLETNÍ SERVIS pouze za 599,-Kč (původní cena 1.499,-Kč). Po zakoupení je nutné servis provést nejpozději do 28.2.2017 a je potřeba se předem objednat!! Kola na servis přijímáme v čistém stavu. VELKÝ SERVIS OBSAHUJE: - Seřízení brzd (přední + zadní) - Seřízení řazení (přední + zadní) - Seřízení, vyčištění a promazání hlavového složení - Seřízení, vyčištění a... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: KAT_86302

1 499 Kč
Naše cena s DPH

Vyprodáno, zboží již nelze objednat.

Popis zboží

Dopřejte Vašemu mazlíkovi KOMPLETNÍ SERVIS pouze za 599,-Kč (původní cena 1.499,-Kč). Po zakoupení je nutné servis provést nejpozději do 28.2.2017 a je potřeba se předem objednat!! Kola na servis přijímáme v čistém stavu. VELKÝ SERVIS OBSAHUJE: - Seřízení brzd (přední + zadní) - Seřízení řazení (přední + zadní) - Seřízení, vyčištění a promazání hlavového složení - Seřízení, vyčištění a promazání středového složení - Seřízení, vyčištění a promazání nábojů kol - Vycentrování a dotažení výpletů kol - V případě potřeby výměna brzdových špalků nebo destiček - Kontrola a dotažení šroubů - Kontrola stavu lanek a bowdenů - Změření stavu řetězu + případná výměna (bez materiálu) - Vyčištění a promazání sedlové trubky a sedlovky - Nafouknutí kol na správný tlak - Kontrola celkového stavu kola - Konzultace a nastavení odpružené vidlice a tlumiče Cena nezahrnuje materiál!! Servis kola Vám provedou ve všech prodejnách MOJEKOLO.

Diskuze

 • Autor:
  Michal
  Datum:
  21. 1. 2016
  Dobry den, stahuje se servis i na prohlidku zadni ztavby u fulla? Nebo zato mate jeste nejaky priplatek? Diky za odpoved.
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  21. 1. 2016
  Dobrý den, kontrolu stavu zadní stavby to zahrnuje, ale bez rozebrání zadní stavby. V případě, že budou v zadní stavbě špatné čepy/ložiska a bude potřeba výměna, je tato práce účtována.
 • Autor:
  Michal R.
  Datum:
  1. 10. 2014
  Dobrý den, vztahuje se zvýhodněná servisní akce i na servisní místa, nebo jen na vaše prodejny? Děkuji
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  1. 10. 2014
  Dobrý den, vztahuje se pouze na naše prodejny.
 • Autor:
  michal
  Datum:
  31. 8. 2014
  Dobrý den a jak to funguje když nemám v blízkosti bydliště Vaše servisi pro kolo přijedete nebo ho musím odeslat ? Kolo jsem za kupoval u vás a jsem spokojen a servis by byl potřeba :)
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  1. 9. 2014
  Dobrý den, v tom případě jedině kolo zabalit do krabice a poslat ho k nám na prodejnu.

Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.