Logo MIO

MIO GPS Cyclo 105

Dodání do 2-5 dnů
Cena: 2 890,- s DPH
 
Objednávka
 

Při osobním odběru nutná platba v HOTOVOSTI.

Našli jste lepší cenu ?

 
Název MIO GPS Cyclo 105
Popis Cyklopočítač Mio Cyclo 105 se pyšní 1,8” antireflexní obrazovkou,jednoduchou strukturou menu a přizpůsobitelným ovládacím panelem, na kterém se zobrazí přesně ty informace, které chcete vidět. Stačí je pouze připevnit na jakékoliv kolo v režimu na výšku nebo na šířku.

Díky spojení kompaktního designu a pevného vodotěsného pouzdra (IPX7) je cyklopočítač Mio Cyclo 105 vhodný do jakýchkoliv povětrnostních podmínek. A díky dlouhé výdrži akumulátoru (18 hodin) se můžete vydávat na delší trasy, aniž byste se museli obávat nutnosti dobíjení. Cyklopočítač Mio Cyclo 105 je váš dokonalý společník pro každodenní tréninky: postavte se čelem k novým výzvám a zlepšete svůj výkon s osobním tréninkovým partnerem. Zařízení zaznamená váš čas, rychlost, vzdálenost, nadmořskou výšku, spálené kalorie a díky vestavěnému systému GPS také projeté trasy. Po návratu domů tedy máte možnost jednoduše vyhodnotit uložené trasy a sdílet zkušenosti online pomocí aplikace Mio Share pro stolní počítače. Aplikace Mio Share slouží zároveň jako komplexní centrum pro správu zařízení, vyhledávání nejnovějších informací o produktech nebo softwarových aktualizací.
Produkty v řadě se liší z hlediska příslušenství: Model Mio Cyclo 105 je dodáván s vestavěným snímačem ANT+ umožňujícím snadné propojení se snímačem srdečního tepu, snímačem kadence šlapání a snímačem otáčení kola (nutné dokoupit senzory). Zařízení je dodáváno se snímačem ANT+, bezdrátovým snímačem srdečního tepu, snímačem otáčení kola a snímačem kadence šlapání, což vám umožní sledovat svoji výkonnost a zlepšovat zdravotní stav. Je dokonalou volbou pro vyznavače závodní a horské cyklistiky.

FUNKCE
Cyklo počítač - Nahrává váš čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, polohu, nadmořskou výšku, stoupání & klesání
Osobní nastavení - Displej zobrazuje informace, které chcete sledovat
Osobní tréninkový partner - překonej sám sebe a zlepšuj své výkony
Aplikace Mio Share - jeden nástroj pro snadnou správu zařízení, analýzu vašich uložených tras pomocí GPS a snadné sdílení vašich zážitků
Obsahuje ANT+ senzor pro snímač srdečního tepu a snímač kadence a rychlosti*

*Model 105 neobsahuje senzory kadence a srdečního tepu (nutno dokoupit)

SPECIFIKACE
Velikost obrazovky 1,8”
Běh na baterie až 18 hodin
Zvukový signál při pokynech
Barometrický výškoměr/E-kompas
Kompatibilní s měřičem výkonu cyklisty
Teplota
Vodotěsnost IPX7

PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ
Držák na kolo
USB kabel
AC nabíječka
ANT+

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
AC nabíječka
Držák na kolo
Monitor srdečního tepu
Senzor otáček kola/kadence
Hmotnost65 g

K tomuto zboží není žádná diskuze

 
Přidejte svůj názor nebo otázku do diskuze!

 
 
Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu.
Ceny na eshopu a kamenných obchodech se mohou u některých položek lišit !!!