Zobrazit menu
AkceDoprava zdarma

Základní popis
Dlážděné úseky a špatný stav cest vždy představují pro silniční cyklisty velkou výzvu. Proto naši vývojoví experti vytvořili pro elitní cyklisty model RIDE. I náš UCI WorldTour tým LAMPRE-MERIDA oceňuje, jakým způsobem RIDE pohlcuje nárazy a vibrace. Ride Team-E je nejvyšší model mezi silničními koly Merida Ride, který je osazen elektrickou sadou Shimano Dura Ace Di2 s klikami Rotor. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: M49833

Běžná cena
219 990 Kč
128 990 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
M/L 54 cm   MERIDA Ride Team-E - M/L - 54 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz
Na splátky již od 12 899 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

Dlážděné úseky a špatný stav cest vždy představují pro silniční cyklisty velkou výzvu. Proto naši vývojoví experti vytvořili pro elitní cyklisty model RIDE. I náš UCI WorldTour tým LAMPRE-MERIDA oceňuje, jakým způsobem RIDE pohlcuje nárazy a vibrace. Ride Team-E je nejvyšší model mezi silničními koly Merida Ride, který je osazen elektrickou sadou Shimano Dura Ace Di2 s klikami Rotor.

Technologie

 • Nano Matrix Carbon
  Nano Matrix Carbon Použití revolučního vytvrzovacího materiálu Nano-Matrix v kombinaci s nejlepší mi karbonovými vlákny Toho IM-600 High-Modulus zvyšuje tuhost karbonových rámů a jejich odolnost na průraz až o 40%.
 • X-Taper hlavová trubka
  X-Taper hlavová trubka Kuželovitá hlavová trubka s horním ložiskem standartně 1 1/8 rozšiřující se na širokou základnu spodního 1.5 ložiska. V kombinaci s adekvátní vidlicí se stejně kuželovitým krkem přispívá k vyšší pevnosti rámu.
 • Flexstay
  Flexstay Speciální tvar a průřez zadní stavby vychází z principu ploché pružiny. Umožňuje pohyb nahoru a dolů o několik milimetrů, čímž dochází k pohlcování nežádoucích vibrací a nárazů.
 • Dvoukomorová technologie
  Dvoukomorová technologie Středem profilu horní a dolní rámové trubky probíhající příčka zvyšuje tuhost v ohybu karbonových trubek a navzdory extrémě tenkým stěnám zvyšuje pevnost rámu právě v jeho nezatěžovanějších zónách.
 • Carbon-Fork
  Carbon-Fork Ultralehká karbonová vidlice s designem pro integrované hlavové složení výborně pohlcuje vibrace a podstatně zvyšuje jízdní komfort a přesnost řízení.
 • Bio Fiber Damping Compound
  Bio Fiber Damping Compound Maximální komfort u pevných zadních staveb a vidlic karbonových MTB hardtailů nebo silničních kol. Základní materiál je doplněn o lněná vlákna v karbonové struktuře sedlových a nebo řetězových vzpěr a nebo nohou vidlic. Použití lněných vláken snižuje vysokofrekvenční vibrace.
 • Vnitřní vedení lanek
  Vnitřní vedení lanek Lanka zadní brzdy a přehazovačky jsou elegantně skryté uvnitř rámu. Dík šikovným detailům bylo sníženo tření a zjednodušená montáž.
 • Anti Wrinkle systém
  Anti Wrinkle systém 3D silikonové vložky odstraněné po ukončení výrobního procesu zvyšují kvalitu vnitřního povrchu karbonového rámu. Čím hladší (bez vrásek) je vnitřní povrch rámu, tím tužší a odolnější je celá konstrukce.
 • Internal Block
  Internal Block Se systémem MERIDA Internal Blocksystem vyvinuli experti vývojového centra šikovné řešení ochrany karbonových rámů, především v důsledku tvrdého kontaktu s řídítkami (např. při pádu). MIB je kompletně vnitřní řešení, které je neuvěřitelně jednoduché a nenápadné. Mechanizmus systému je upevněn na krku vidlice, ukrytý v hlavové trubce rámu. Jeho úlohou je umožnit řídítkům otáčet se pouze v určitém úhlu a zastavit je dřív než brzdové páčky narazí do rámu.
 • Di2 Ready
  Di2 Ready Podobně jako profesionální jezdci World Tour, stále více silničních cyklistů sází na elektronické systémy řazení Shimano Di2, které jsou charakterizované vysokou spolehlivostí a efektivní funkčností bez námahy. Kola a rámy se symbolem Di2 Ready jsou optimálně připravené na instalaci této technologie - speciálně z hlediska možnosti upevnění baterie pod spodní zadní satvbou nebo v sedlovce.
 • F-Flex
  F-Flex Technologie F-Flex aplikovaná ve vidlicích silničních modelů RIDE naznačuje, že konstrukce těchto komfortních kol sdílí technologické principy s aerodynamickým modelem REACTO EVO - nejvyšší možná pružnost skloubená s maximálním výkonem. S-Flex chrání zadní stavbu REACTA před tvrdými nárazy. Podobně F-Flex vidlice zabezpečuje efektivní pohlcení nerovností na cestě. Nenabízí jezdci pouze vysoký stupeň komfortu, ale i vyšší stupeň bezpečí při ovládání kola.
Rok 2015
Rám Ride CF5
Vidlice Ride Carbon Superlite flex
Přehazovačka Shimano Dura Ace Di2
Přesmykač Shimano Dura Ace Di2
Řazení Shimano Dura Ace Di2
Brzda přední Shimano Dura Ace
Brzda zadní Shimano Dura Ace
Brzdové páky intergované
Kliky Rotor 3D30 noQ 50-34
Středové složení intergované
Hlavové složení Big Conoid A-bearing neck CF
Kazeta Shimano CS-9000-11 11-28
Řetěz Shimano Dura Ace 11s
Řídítka Merida Anatomic Pro OS
Představec FSA OS99 -6
Sedlovka FSA K-Force lite SB25 27.2
Sedlo Prologo Scratch Pro Tirox
Omotávka Prologo Touch
Plášť přední Continental Grand Prix 4000S 25 KV
Plášť zadní Continental Grand Prix 4000S 25 KV
Zapletená kola Fulcrum Racing 1
Počet rychlostí 22
Hmotnost 6,9 kg

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.