Zobrazit menu
Doprava zdarma

Základní popis
Dlážděné úseky a špatný stav cest vždy představují pro silniční cyklisty velkou výzvu. Proto naši vývojoví experti vytvořili pro elitní cyklisty model RIDE. I náš UCI WorldTour tým LAMPRE-MERIDA oceňuje, jakým způsobem RIDE pohlcuje nárazy a vibrace. Silniční kolo Merida Ride 5000 je osazeno lehkým karbonovým rámem, komponenty Shimano Ultegra s 22 převody a zapletenými koly Fulcrum Racing 7. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: M49835

Běžná cena
62 990 Kč
35 990 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
XS 47 cm   MERIDA Ride 5000 - XS - 47 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz S 50 cm   MERIDA Ride 5000 - S - 50 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz S/M 52 cm   MERIDA Ride 5000 - S/M - 52 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz M/L 54 cm   MERIDA Ride 5000 - M/L - 54 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz L 56 cm   MERIDA Ride 5000 - L - 56 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz XL 59 cm   MERIDA Ride 5000 - XL - 59 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz
Na splátky již od 3 599 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

Dlážděné úseky a špatný stav cest vždy představují pro silniční cyklisty velkou výzvu. Proto naši vývojoví experti vytvořili pro elitní cyklisty model RIDE. I náš UCI WorldTour tým LAMPRE-MERIDA oceňuje, jakým způsobem RIDE pohlcuje nárazy a vibrace. Silniční kolo Merida Ride 5000 je osazeno lehkým karbonovým rámem, komponenty Shimano Ultegra s 22 převody a zapletenými koly Fulcrum Racing 7.

Technologie

 • Nano Matrix Carbon
  Nano Matrix Carbon Použití revolučního vytvrzovacího materiálu Nano-Matrix v kombinaci s nejlepší mi karbonovými vlákny Toho IM-600 High-Modulus zvyšuje tuhost karbonových rámů a jejich odolnost na průraz až o 40%.
 • X-Taper hlavová trubka
  X-Taper hlavová trubka Kuželovitá hlavová trubka s horním ložiskem standartně 1 1/8 rozšiřující se na širokou základnu spodního 1.5 ložiska. V kombinaci s adekvátní vidlicí se stejně kuželovitým krkem přispívá k vyšší pevnosti rámu.
 • Flexstay
  Flexstay Speciální tvar a průřez zadní stavby vychází z principu ploché pružiny. Umožňuje pohyb nahoru a dolů o několik milimetrů, čímž dochází k pohlcování nežádoucích vibrací a nárazů.
 • Dvoukomorová technologie
  Dvoukomorová technologie Středem profilu horní a dolní rámové trubky probíhající příčka zvyšuje tuhost v ohybu karbonových trubek a navzdory extrémě tenkým stěnám zvyšuje pevnost rámu právě v jeho nezatěžovanějších zónách.
 • Carbon-Fork
  Carbon-Fork Ultralehká karbonová vidlice s designem pro integrované hlavové složení výborně pohlcuje vibrace a podstatně zvyšuje jízdní komfort a přesnost řízení.
 • Bio Fiber Damping Compound
  Bio Fiber Damping Compound Maximální komfort u pevných zadních staveb a vidlic karbonových MTB hardtailů nebo silničních kol. Základní materiál je doplněn o lněná vlákna v karbonové struktuře sedlových a nebo řetězových vzpěr a nebo nohou vidlic. Použití lněných vláken snižuje vysokofrekvenční vibrace.
 • Vnitřní vedení lanek
  Vnitřní vedení lanek Lanka zadní brzdy a přehazovačky jsou elegantně skryté uvnitř rámu. Dík šikovným detailům bylo sníženo tření a zjednodušená montáž.
 • Anti Wrinkle systém
  Anti Wrinkle systém 3D silikonové vložky odstraněné po ukončení výrobního procesu zvyšují kvalitu vnitřního povrchu karbonového rámu. Čím hladší (bez vrásek) je vnitřní povrch rámu, tím tužší a odolnější je celá konstrukce.
 • Di2 Ready
  Di2 Ready Podobně jako profesionální jezdci World Tour, stále více silničních cyklistů sází na elektronické systémy řazení Shimano Di2, které jsou charakterizované vysokou spolehlivostí a efektivní funkčností bez námahy. Kola a rámy se symbolem Di2 Ready jsou optimálně připravené na instalaci této technologie - speciálně z hlediska možnosti upevnění baterie pod spodní zadní satvbou nebo v sedlovce.
 • F-Flex
  F-Flex Technologie F-Flex aplikovaná ve vidlicích silničních modelů RIDE naznačuje, že konstrukce těchto komfortních kol sdílí technologické principy s aerodynamickým modelem REACTO EVO - nejvyšší možná pružnost skloubená s maximálním výkonem. S-Flex chrání zadní stavbu REACTA před tvrdými nárazy. Podobně F-Flex vidlice zabezpečuje efektivní pohlcení nerovností na cestě. Nenabízí jezdci pouze vysoký stupeň komfortu, ale i vyšší stupeň bezpečí při ovládání kola.
Rok 2015
Rám Ride CF3
Vidlice Road carbon Race-Sport flex
Přehazovačka Shimano Ultegra GS
Přesmykač Shimano Ultegra D
Řazení Shimano Ultegra
Brzda přední Shimano R561
Brzda zadní Shimano R561
Brzdové páky intergované
Kliky Shimano RS500 50-34
Středové složení intergované
Hlavové složení Big Conoid S-bearing neck pro
Kazeta Shimano CS-5800-11 11-32
Řetěz Shimano 11s
Řídítka FSA Gossamer Compact OS
Představec MERIDA pro CF OS -5
Sedlovka MERIDA carbon H SB15 27.2
Sedlo Prologo Kappa 2
Omotávka Merida Road Pro 3D
Plášť přední Continental Grand Sport Race 25 fold
Plášť zadní Continental Grand Sport Race 25 fold
Zapletená kola Fulcrum Racing 7
Počet rychlostí 22
Hmotnost 8,1 kg

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.