Zobrazit menu
AkceDoprava zdarma

Základní popis
Big Seven Team je nový top model 27,5 palcové modelové řady Big 7, postavený na superlehkém karbonovém rámu s hmotností pod 1000g. Na kole je vidlice Rock Shox SID XX a jen ty nejlepší komponenty ze sady Sram XX1 s 11 převody. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: M49750

Běžná cena
149 482 Kč
78 990 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
15"   MERIDA Big Seven Team - 15" Na objednávku Dostupnost na dotaz 17"   MERIDA Big Seven Team - 17" Na objednávku Dostupnost na dotaz 18.5"   MERIDA Big Seven Team - 18.5" Na objednávku Dostupnost na dotaz 20"   MERIDA Big Seven Team - 20" Na objednávku Dostupnost na dotaz 21.5"   MERIDA Big Seven Team - 21.5" Na objednávku Dostupnost na dotaz
Na splátky již od 7 899 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

Big Seven Team je nový top model 27,5 palcové modelové řady Big 7, postavený na superlehkém karbonovém rámu s hmotností pod 1000g. Na kole je vidlice Rock Shox SID XX a jen ty nejlepší komponenty ze sady Sram XX1 s 11 převody.

Technologie

 • Remote Lock-Out
  Remote Lock-Out Ovládání lockoutu vidlice je umístěno na řídítkách. Díky tomu můžete svojí vidlici zamknout kdykoliv, aniž byste sundali ruce z řídítek a ztratili stabilitu v terénu.
 • Nano Matrix Carbon
  Nano Matrix Carbon Použití revolučního vytvrzovacího materiálu Nano-Matrix v kombinaci s nejlepší mi karbonovými vlákny Toho IM-600 High-Modulus zvyšuje tuhost karbonových rámů a jejich odolnost na průraz až o 40%.
 • X-Taper hlavová trubka
  X-Taper hlavová trubka Kuželovitá hlavová trubka s horním ložiskem standartně 1 1/8 rozšiřující se na širokou základnu spodního 1.5 ložiska. V kombinaci s adekvátní vidlicí se stejně kuželovitým krkem přispívá k vyšší pevnosti rámu.
 • Flexstay
  Flexstay Speciální tvar a průřez zadní stavby vychází z principu ploché pružiny. Umožňuje pohyb nahoru a dolů o několik milimetrů, čímž dochází k pohlcování nežádoucích vibrací a nárazů.
 • Post mount disc
  Post mount disc Kotoučová brzda je přímo upevněná na zadní stavbu rámu a tím je ulehčeno nastavení brzd.
 • Bio Fiber Damping Compound
  Bio Fiber Damping Compound Maximální komfort u pevných zadních staveb a vidlic karbonových MTB hardtailů nebo silničních kol. Základní materiál je doplněn o lněná vlákna v karbonové struktuře sedlových a nebo řetězových vzpěr a nebo nohou vidlic. Použití lněných vláken snižuje vysokofrekvenční vibrace.
 • 12x142 Thru Axle
  12x142 Thru Axle 12mm pevná oska se šířkou 142 mm. Zvyšuje tuhost a zajišťuje ideální pozici brzdového kotouče. Nevyžaduje žádné nářadí při demontáži kola.
 • Vnitřní vedení lanek
  Vnitřní vedení lanek Lanka zadní brzdy a přehazovačky jsou elegantně skryté uvnitř rámu. Dík šikovným detailům bylo sníženo tření a zjednodušená montáž.
 • Anti Wrinkle systém
  Anti Wrinkle systém 3D silikonové vložky odstraněné po ukončení výrobního procesu zvyšují kvalitu vnitřního povrchu karbonového rámu. Čím hladší (bez vrásek) je vnitřní povrch rámu, tím tužší a odolnější je celá konstrukce.
 • Internal Block
  Internal Block Se systémem MERIDA Internal Blocksystem vyvinuli experti vývojového centra šikovné řešení ochrany karbonových rámů, především v důsledku tvrdého kontaktu s řídítkami (např. při pádu). MIB je kompletně vnitřní řešení, které je neuvěřitelně jednoduché a nenápadné. Mechanizmus systému je upevněn na krku vidlice, ukrytý v hlavové trubce rámu. Jeho úlohou je umožnit řídítkům otáčet se pouze v určitém úhlu a zastavit je dřív než brzdové páčky narazí do rámu.
Rok 2015
Rám Big 7 CF5 team
Vidlice Rock Shox SID XX-27 SA 15mm 100 Xlock taper
Přehazovačka Sram XX1 11s
Řazení Sram XX1 Trigger
Brzda přední Sram XX 180 disc
Brzda zadní Sram XX 160 disc CJ
Brzdové páky intergované
Kliky Sram XX1 34 BB30
Středové složení intergované
Hlavové složení Big Conoid A-bearing neck
Kazeta Sram XG-11s 10-42
Řetěz KMC X11 11s
Řídítka PRC Team Flatbar 700
Představec PRC Team OS -7
Sedlovka PRC Double carbon superlite 27.2
Sedlo Prologo Nago EVO X10 TiroX
Gripy Foam Vise
Plášť přední Maxxis Crossmark 27 Exception 2.1
Plášť zadní Maxxis Crossmark 27 Exception 2.1
Zapletená kola Fulcrum Red Power HP 27 F15-R12 disc
Počet rychlostí 11
Velikost kol 27.5
Zdvih přední 100 mm

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.