Koloběžky

V této sekci najdete koloběžky pro juniory i dospělé. Koloběžka nabízí možnost nenáročného pohybu pro všechny generace, navíc s ní zažijete spoustu zábavy!

Velice oblíbené jsou v současné době skládací koloběžky MICRO, jejich hlavní předností jsou kvalitní materiály, vysoká úroveň zpracování a pečlivý vývoj konstruktérů. Výhodou skládací koloběžky Micro je její mobilita a skladnost. Koloběžku můžete použít na přiblížení ve městě (do školy, zaměstnání, za sportem) nebo jí klidně přibalte do kufru na dovolenou.

Kickboard - koloběžka, která má vepředu dvě kolečka, uprostřed prkénko obdobné skateboardu a místo řídítek je jen gumová koule. Jedná se o kickboard, který spíše než užitečnou jízdu nabízí možnosti různých akrobatických činností.

Freestyle - koloběžky, které jsou dělané pro skoky a další prvky na oko velice zajímavé. Každý, kdo má zájem se na koloběžce trochu předvést a nebojí se akrobatických kousků, neměl by freestylovou koloběžku nechat jen tak bez povšimnutí. I když jsou tyto koloběžky lehké, jsou také vysoce odolné a vytvořené tak, aby zvládly i ty nejnáročnější kaskadérské kousky. Při výrobě byly použity ty nejkvalitnější a nejvhodnější materiály.