banner

Kariéra na Mojekolo.cz

Dynamicky se rozvíjející firma hledá mechanika-brigádníka do své cyklo prodejny v Pardubicích.

Mechanik / prodavač jízdních kol MOJEKOLO Pardubice - brigáda

Požadujeme:

Velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů.

Obchodní nadánívýborná komunikaceorientace na výsledek a zákazníka.

Prokazatelné zkušenosti se servisem jízdních kolpraxe v cyklodvětví výhodou.

Manuální zručnost.

Základní znalost práce s PC.

Dobré komunikační schopnostipříjemné vystupování.

Vyučenstředoškolské vzdělání.

Náplň práce:

Práce se zákazníkyprodej a poradenství v maloobchodní prodejně

Příprava a montáž jízdních kol.

Servis a oprava jízdních kol.

Příjem servisních zakázek.

Podíl na organizaci a chodu prodejny

Nabízíme:

Zaměstnanecké benefity (plně hrazené stravenkyzaměstnanecké slevy).

Průběžné vzdělávání.

Platové ohodnoceníhrubá mzda 90-120kč

Pracovní dobaPo-Pá 9:00 -18:00 hod, So 9:00 -12:00 hod. (na domluvě v uvedenou otevírací dobu)

Nástup od: 1.5.2016

Kontaktní osobaOndřej Zelatel. +420 733 182 442, mail.: zela@mojekolo.cz

Informace o zaměstnavateli: Schindler, spol. s r.o., Slezská 101/112, 747 27 Kobeřice, www.schindler.cz