Kariéra na Mojekolo.cz

AKTUÁLNĚ HLEDANÉ POZICE

Grafik

Náplň práce:

Tvorba grafických bannerů pro e-shop a produktové weby společnosti

Návrhy, zpracování a úpravy grafických prvků e-shopu a produktových webů společnosti

Tvorba bannerů pro on-line propagaci (newslettery, PPC kampaně, sociállní, sítě apod.)

Zpracování podkladů pro tištěnou inzerci

Grafické návrhy reklamních předmětů

Další grafické práce dle potřeb marketingového oddělení

Spolupráce s ostatními členy marketingového oddělení

Požadavky:

Znalost grafických programů Adobe Suit (Photoshop, Illustrator, Indesign)

Schopnost tvorby a předtiskové přípravy propagačních a dalších prezentačních materiálů; včetně webů

Plánování a organizování práce, koordinační schopnosti

Flexibilita, výkonnost, samostatnost

Aktivní a kreativní přístup

Řešení problémů, zvládání zátěže

Min. SŠ vzdělání

Aktivní znalost angličtiny zejména písmem

Nabízíme:

Práce na poloviční pracovní úvazek

Odpovědnou pozici v zaběhnutém pracovním týmu

Zázemí stabilní společnosti

Místo výkonu - Schindler spol. s r.o., Kravaře

Strukturovaný životopis a ukázky svých prací prosím posílejte na marketing@schindler.cz

Kontaktní osoba Vendula Pěluchovátel+420 725 363 365

Prodejce / mechanik jízdních kol v prodejně MOJEKOLO Ostrava

Náplň práce:

Komunikace se zákazníkyprodej a poradenství v maloobchodní prodejně

Příprava a montáž jízdních kolservis jízdních kol

Podíl na organizaci a chodu prodejny

Požadavky:

Velmi dobrá znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů

Zkušenosti se servisem jízdních kol výhodou

Obchodní nadánívýborná komunikacepříjemné vystupováníorientace na výsledek a zákazníka

Základní znalost práce s PC

Středoškolské vzdělání s maturitoupřípadně výuční list

Nabízíme:

Práce na plný pracovní úvazek

Odpovědnou pozici v zaběhnutém pracovním týmu

Zázemí stabilní společnosti

Zaměstnanecké výhody (stravenkynákup zboží se slevoufiremní akce...)

NástupOd 1.3. 2017

Nástupní mzdaod 17.000kč + variabilní složka dle dosažených výsledků prodejny

Strukturovaný životopis a motivační dopis prosím posílejte na ostrava@mojekolo.cz

Kontaktní osoba Tomáš Kočí tel+420 725 363 364

Informace o zaměstnavateli: Schindler, spol. s r.o., Slezská 101/112, 747 27 Kobeřice, www.schindler.cz