Kariéra na Mojekolo.cz

Dynamicky se rozvíjející firma hledá prodejce a zároveň mechanika v jedné osobě do své cyklo prodejny v Pardubicích.

Hledaná pozice:

Prodejce/mechanik jízdních kol v prodejně MOJEKOLO PARDUBICE

Požadujeme:

Velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů.

Obchodní nadání, výborná komunikace, orientace na výsledek a zákazníka.

Zkušenosti se servisem jízdních kol, praxe výhodou.

Manuální zručnost.

Základní znalost práce s PC.

Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování.

Vyučen, středoškolské vzdělání.

Náplň práce:

Práce se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně

Příprava a montáž jízdních kol.

Servis a oprava jízdních kol.

Příjem servisních zakázek, kontakt se zákazníkem.

Podíl na organizaci a chodu prodejny

Nabízíme:

Zaměstnanecké benefity

Průběžné vzdělávání.

Možnost plného úvazku

Platové ohodnocení: 100-120kč

Pracovní doba: dohodou

Nástup možný ihned

Kontakt na vedoucího prodejny v Pardubicích:

Tomáš Ciprapardubice@mojekolo.cz ,  mob.:  734 231 199

Informace o zaměstnavateli: Schindler, spol. s r.o., Slezská 101/112, 747 27 Kobeřice, www.schindler.cz