Kariéra na Mojekolo.cz

Dynamicky se rozvíjející firma hledá mechanika a zároveň prodavače v jedné osobě do své cyklo prodejny v Pardubicích.

Hledaná pozice:

Mechanik/prodavač jízdních kol v prodejně MOJEKOLO PARDUBICE

Požadujeme:

Zkušenosti se servisem jízdních kolpraxe výhodou.

Velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů.

Obchodní nadání, výborná komunikace, orientace na výsledek a zákazníka.

Základní znalost práce s PC.

Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování.

Vyučen, středoškolské vzdělání.

Náplň práce:

Práce se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně.

Příprava a montáž jízdních kol.

Servis a oprava jízdních kol.

Příjem servisních zakázek, kontakt se zákazníkem.

Podíl na organizaci a chodu prodejny.

Nabízíme:

Zaměstnanecké benefity.

Plně hrazené stravenky.

Průběžné vzdělávání.

Práce na plný pracovní úvazek i přes zimní období.

Platové ohodnocení: 18000-22000kč

Pracovní doba: po-pá 9-18hod., so 9-12hod. (mimo sezónu: po-pá 9-17hod.)

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Kontakt na vedoucího prodejny v Pardubicích:

Tomáš Ciprapardubice@mojekolo.cz ,  mob.:  734 231 199

Informace o zaměstnavateli: Schindler, spol. s r.o., Slezská 101/112, 747 27 Kobeřice, www.schindler.cz