Kariéra na Mojekolo.cz

Aktuálně hledané pozice

Prodejce / mechanik jízdních kol v prodejně MOJEKOLO Pardubice

Náplň práce:

Komunikace se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně

Příprava a montáž jízdních kol, servis jízdních kol

Podíl na organizaci a chodu prodejny

Požadavky:

Velmi dobrá znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů

Zkušenosti se servisem jízdních kol výhodou

Obchodní nadání, výborná komunikace, příjemné vystupování, orientace na výsledek a zákazníka

Základní znalost práce s PC

Středoškolské vzdělání s maturitou, případně výuční list

Nabízíme:

Práce na plný pracovní úvazek

Odpovědnou pozici v zaběhnutém pracovním týmu

Zázemí stabilní společnosti

Zaměstnanecké výhody (stravenky, nákup zboží se slevou, firemní akce...)

Nástup možný ihned nebo po dohodě

Hrubá mzda 18.000 – 22.000,-Kč

Strukturovaný životopis a motivační dopis prosím posílejte na pardubice@mojekolo.cz

Kontaktní osoba Tomáš Cipra, tel: 734 231 199.

Reklamační technik Mojekolo / Schindler sport

Vyřizování reklamací pro velkoobchod a maloobchod

Evidence reklamací, hlídání termínů vyřizování reklamací, posuzování

Kontakt s dodavatelem (angličtina, případně němčina) i koncovým zákazníkem

Požadavky:

Dobrá znalost v oboru a technice jízdních kol

Manuální zručnost a zkušenost se servisem všech typů jízdních kol

Znalost Angličtiny slovem i písmem. Znalost Němčiny výhodou

Komunikativnost, samostatnost, reprezentativní vystupování, vlastní aktivita, smysl pro detail

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ

Praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti. Příjemné pracovní prostředí

Nástup od 1.1.2017

Hrubá mzda 20.000 – 23.000,-Kč

Pracovní místo pobočka Kravaře 747 21, Štěpánkovická 950/23

Strukturovaný životopis a motivační dopis prosím posílejte na konig@schindler.cz

Kontaktní osoba Michal König, tel: 730 895 389.

Informace o zaměstnavateli: Schindler, spol. s r.o., Slezská 101/112, 747 27 Kobeřice, www.schindler.cz