Zobrazit menu

GIANT Rámová sada TCX SLR

Doprava zdarma

Katalogové číslo: M47457

Běžná cena
28 999 Kč
25 990 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
S 50 cm   GIANT Rámová sada TCX SLR - S - 50 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz M 52.5 cm   GIANT Rámová sada TCX SLR - M - 52.5 cm Skladem u dodavatele Dostupnost na dotaz ML 54.5 cm   GIANT Rámová sada TCX SLR - ML - 54.5 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz
Na splátky již od 2 599 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

Osvědčený Giant TCX prošel radikálním redesignem a výsledkem je TCX SLR. Hlavní inovací je samotný materiál použitý pro výrobu rámu AluxX SLR. Jedná se o špičkovou hliníkovou slitninu 6011A, která nabízí ještě lepší poměr pevnosti a hmotnosti než AluxX SL. Nechybí 15mm pevná osa vpředu, vnitřní vedení bowdenů, hlava OverDrive 2 ani střed PowerCore.

Technologie

  • OverDrive 2
    OverDrive 2 Nejmodernější standard oversize řízení, jaký na kolech Giant najdete. OverDrive 2 představuje (stejně jako první generace) rozšířenou neboli kuželovitou hlavovou trubku, používá ale ještě větší rozměry ložisek hlavového složení a sloupku vidlice (vrchní průměr činí 1 1/4, spodní 1 1/2). Přináší tak výrazně vyšší torzní tuhost řízení a tím zvyšuje jeho přesnost a zlepšuje ovladatelnost kola.
  • Hliníkový rám AluxX SLR
    Hliníkový rám AluxX SLR Naše nová technologie se řadí rovnou na vrchol. Kombinací špičkového materiálu a nejmodernějších výrobních metod a postupů vznikají rámy s tím nejlepším poměrem pevnosti a hmotnosti. K výrobě ultralehkých rámů AluxX SLR používáme prémiovou hliníkovou slitinu řady 6011A.
Rám ALUXX SLR-Grade Aluminum with hidden rack mounts
Vidlice Advanced-Grade Composite, Full-Composite OverDrive 2 Steerer
Sedlová trubka Giant D-Fuse SL Composite
Extra 2 Sets of Water-Bottle Bolts

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.