Zobrazit menu

GIANT Rámová sada TCX SLR - M/52.5 cm

AkceDoprava zdarma

Základní popis
Osvědčený Giant TCX prošel radikálním redesignem a výsledkem je TCX SLR. Hlavní inovací je samotný materiál použitý pro výrobu rámu AluxX SLR. Jedná se o špičkovou hliníkovou slitninu 6011A, která nabízí ještě lepší poměr pevnosti a hmotnosti než AluxX SL. Nechybí 15mm pevná osa vpředu, vnitřní vedení bowdenů, hlava OverDrive 2 ani střed PowerCore. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 40090314

Běžná cena
28 997 Kč
22 999 Kč
Naše cena s DPH
Varianty:
M 52.5 cm   GIANT Rámová sada TCX SLR - M/52.5 cm Skladem u dodavatele Očekáváme za 2 dny
ks
Na splátky již od 2 300 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

Osvědčený Giant TCX prošel radikálním redesignem a výsledkem je TCX SLR. Hlavní inovací je samotný materiál použitý pro výrobu rámu AluxX SLR. Jedná se o špičkovou hliníkovou slitninu 6011A, která nabízí ještě lepší poměr pevnosti a hmotnosti než AluxX SL. Nechybí 15mm pevná osa vpředu, vnitřní vedení bowdenů, hlava OverDrive 2 ani střed PowerCore.

Technologie

  • OverDrive 2
    OverDrive 2 Nejmodernější standard oversize řízení, jaký na kolech Giant najdete. OverDrive 2 představuje (stejně jako první generace) rozšířenou neboli kuželovitou hlavovou trubku, používá ale ještě větší rozměry ložisek hlavového složení a sloupku vidlice (vrchní průměr činí 1 1/4, spodní 1 1/2). Přináší tak výrazně vyšší torzní tuhost řízení a tím zvyšuje jeho přesnost a zlepšuje ovladatelnost kola.
  • Hliníkový rám AluxX SLR
    Hliníkový rám AluxX SLR Naše nová technologie se řadí rovnou na vrchol. Kombinací špičkového materiálu a nejmodernějších výrobních metod a postupů vznikají rámy s tím nejlepším poměrem pevnosti a hmotnosti. K výrobě ultralehkých rámů AluxX SLR používáme prémiovou hliníkovou slitinu řady 6011A.
Rok 2014
Rám ALUXX SLR-Grade Aluminum with hidden rack mounts
Vidlice Advanced-Grade Composite, Full-Composite OverDrive 2 Steerer
Sedlovka Giant D-Fuse SL Composite

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.