Zobrazit menu

GIANT Rámová sada Anthem 27.5

Doprava zdarma

Katalogové číslo: M47497

Běžná cena
38 999 Kč
34 990 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
S 16"   GIANT Rámová sada Anthem 27.5 - S - 16" Na objednávku Dostupnost na dotaz M 18"   GIANT Rámová sada Anthem 27.5 - M - 18" Skladem u dodavatele Očekáváme za 2 dny
Na splátky již od 3 499 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

Lehký hliníkový rám AluxX SL, promyšlená geometrie plně optimalizovaná pro 27.5“ kola a dokonale fungující odpružení Maestro se zdvihem 100 mm, to jsou hlavní přednosti biku, jehož schopnosti daleko přesahují využití na XC nebo maratony.

Technologie

  • Hliníkový rám AluxX SL
    Hliníkový rám AluxX SL Extrémně lehké rámy s vynikajícím poměrem hmotnost/pevnost, vyrobené z vysoce kvalitní slitiny 6011. Proces dvojitého zeslabování trubek (double butting) snižuje tloušťku stěny tam, kde stačí méně materiálu. Tím se pochopitelně snižuje i hmotnost trubek při zachování jejich pevnosti, na koncích jsou totiž trubky silnější, aby bylo docíleno pevného spoje.
  • Systém odpružení Maestro
    Systém odpružení Maestro Systém Maestro je založen na pečlivém umístění čtyř základních čepů, které neutralizují působení zadní brzdy, přesto udrží systém plně citlivý ke všem typům nerovností, a to bez nežádoucího pohupování při šlapání. Maestro významným způsobem zlepšuje celkové jízdní vlastnosti kola a tím i váš požitek z jízdy v terénu.
Rám ALUXX SL-Grade Aluminum, 4" Maestro Suspension
Tlumič FOX FLOAT CTD PERFORMANCE
Extra Seatpost clamp, Giant OverDrive headset (1 1/8" - 1 1/2" bearings), Convertible dropouts for 135x5 and 142x12 included
Velikost kol 27.5
Zdvih zadní 100 mm

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.