Zobrazit menu

GARMIN Forerunner 235 Optic Grey - Uni

Doprava zdarma

Základní popis
Garmin Forerunner 235 jsou špičkové GPS hodinky, které k měření srdečního tepu používají namísto hrudního pásu optický snímač a tep měří přímo na zápěstí ruky. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 0100371755

Běžná cena
8 989 Kč
7 249 Kč
Naše cena s DPH

Vyprodáno, zboží již nelze objednat.

Na splátky již od 725 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

Garmin Forerunner 235 jsou špičkové GPS hodinky, které k měření srdečního tepu používají namísto hrudního pásu optický snímač a tep měří přímo na zápěstí ruky.

 

V porovnání se staršími modely ( řada Forerunner 220/225) narostla plocha displeje u nových hodinek o vice než 40%. Poznáte to podle užšího rámečku okolo displeje. Všechny nové modely společně podporují platformu IQ Connect a mohou tak využívat dohratelné funkce, aplikace a vzhledy hodinek. Všchny nové modely take nabízí funkce chytrých hodinek a zobrazují informace z chytrých telefonů (Android, iOS) - příchozí/ztracená volání, sms, emaily a další notifikace. Při propojení s chytrým telefonem umí odesílat tréninky po doběhnutí přímo na tréninkový server nebo živě sledovat sportovce na trati pomocí funkce Live Tracking. Pokud jste zvyklí běhat s telefonem a sluchátky, mohou vám nové hodinky dát pomocí hlasových pokynů průběžné informace o dosažených výsledcích.

 

Kromě zmíněného displeje a multisportovních profile (kolo, běh, ostatní) patří oproti Forerunner 220 k největším změnám vyšší výdrž baterie, podpora příjmu ruského družicového systému GLONASS nebo výpočet hodnoty běžeckého VO2Max(volitelně). Na jedno nabití baterie hodinky vydrží až 5 týdnů v režimu hodinek nebo až 16 hodin s plným GPS záznamem.

 

Obsah balení:
Forerunner 235 GPS hodinky
Nabíjecí/datový klip
Návod k použití

Hmotnost 54 g

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.