Zobrazit menu

DATATAG identifikační značení jízdních kol

Základní popis
Identifikační značení jízdních kol DATATAG je unikátní způsob ochrany vašeho kola proti krádeži. Každá označená věc je evidována v centrálním celoevropském registru zcela bezplatně což je velkou výhodou tohoto produktu. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 198201

949 Kč
Naše cena s DPH

Vyprodáno, zboží již nelze objednat.

Popis zboží

Identifikační značení jízdních kol DATATAG je unikátní způsob ochrany vašeho kola proti krádeži.

 

Tato jedinečná sada obsahuje tři druhy zabezpečení:

 

Neviditelný UV nátěr:
Systém obsahuje 4 neviditelné UV nátěry pro trvalé označení vašeho rámu, vidlicí a kol. Unikátní, téměř neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část identifikace a ochrany proti krádeži. Tento neviditelný UV nátěr není viditelný na vašem kole.

 

Mikrotečky:
Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili. Mikrotečky lze použít pro značení celého kola včetně komponentů a příslušenství.

 

Výstražný štítek extrémně odolný vůči neoprávněné manipulaci:
Speciálně vyvinuté štítky obsahují unikátní identifikační číslo pro dané kolo a QR kód. Štítky varují potencionální zloděje, že kolo je chráněno a nelze je odstranit bez jejich poškození.

 

Tato technologie je plně podporována policií ČR, která tuto technologii umí jednoduše identifikovat a působí i jako prevence proti kriminalitě. V případě označení majetku jsou zde i možnosti slev na pojištění poskytované vybranými pojišťovnami.

 

Každá označená věc je evidována v centrálním celoevropském registru zcela bezplatně což je velkou výhodou tohoto produktu.

 

Produkty Datatag splňují kritéria standardů kvality ISO a drží atesty od britské nezávislé agentury Thatcham Research (obdoba německé TUV).

 

Obsah balení:
mikrotečky
forezní dna
UV nátěr
bezpečnostní štítek

Diskuze

 • Autor:
  Jiri
  Datum:
  20. 10. 2016
  Dobrý den, je možné takto označit a hlavně zanést do databáze i motocykl? Princip by měl být i takto snadno použitelný.
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  20. 10. 2016
  Dobrý den, není možné ho použít pro motocykl, výrobce má model přímo pro motocykl, ten nenabízíme.
 • Autor:
  Tomáš
  Datum:
  29. 4. 2016
  Je hezke sve kolo po nalezeni identifikovat ale to umi i seriove cislo, ktere bude urcite nekde na tom kole zaznamenano. Vetsi problem je kolo najit, coz se stane dle statistik cca v 17% kradezi (a to jeste tech nahlasenych)
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  29. 4. 2016
  Dobrý den, s tímto značením se kolo dostane do mezinárodní databáze kradených kol. Další věc je ta, že každý komponent označíte mikrotečkami, které nejsou běžným okem neuvidíte.
 • Autor:
  Matej
  Datum:
  15. 7. 2014
  "Identifikační značení jízdních kol DATATAG je způsob ochrany vašeho kola proti krádeži." Ako presne ochrania nalepky kolo proti kradezi?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  17. 7. 2014
  Dobrý den, nálepka je jednou ze tří součástí ochrany. Nálepka má unikátní kód, pod kterým je dané kolo registrováno dle návodu v balení a varují případného zloděje, že kolo je registrováno.

Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.