Zobrazit menu

DATATAG identifikační značení jízdních kol - Uni

Základní popis
Identifikační značení jízdních kol DATATAG je způsob ochrany vašeho kola proti krádeži. Tato jedinečná sada obsahuje tři druhy zabezpečení: Neviditelný UV nátěr: Systém obsahuje 4 neviditelné UV nátěry pro trvalé označení vašeho rámu, vidlicí a kol. Unikátní, téměř neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část identifikace a ochrany proti krádeži. Tento neviditelný UV nátěr není viditelný na vašem... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 198201

949 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Identifikační značení jízdních kol DATATAG je způsob ochrany vašeho kola proti krádeži. Tato jedinečná sada obsahuje tři druhy zabezpečení: Neviditelný UV nátěr: Systém obsahuje 4 neviditelné UV nátěry pro trvalé označení vašeho rámu, vidlicí a kol. Unikátní, téměř neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část identifikace a ochrany proti krádeži. Tento neviditelný UV nátěr není viditelný na vašem kole. Mikrotečky: Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili. Mikrotečky lze použít pro značení celého kola včetně komponentů a příslušenství. Výstražný štítek extrémně odolný vůči neoprávněné manipulaci: Speciálně vyvinuté štítky obsahují unikátní identifikační číslo pro dané kolo a QR kód. Štítky varují potencionální zloděje, že kolo je chráněno a nelze je odstranit bez jejich poškození. Tato technologie je plně podporována policií ČR, která tuto technologii umí jednoduše identifikovat a působí i jako prevence proti kriminalitě. V případě označení majetku jsou zde i možnosti slev na pojištění poskytované vybranými pojišťovnami. Každá označená věc je evidována v centrálním celoevropském registru zcela bezplatně což je velkou výhodou tohoto produktu. Produkty Datatag splňují kritéria standardů kvality ISO a drží atesty od britské nezávislé agentury Thatcham Research (obdoba německé TUV). Obsah balení: mikrotečky forezní dna UV nátěr bezpečnostní štítek

Diskuze

 • Autor:
  Jiri
  Datum:
  20. 10. 2016
  Dobrý den, je možné takto označit a hlavně zanést do databáze i motocykl? Princip by měl být i takto snadno použitelný.
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  20. 10. 2016
  Dobrý den, není možné ho použít pro motocykl, výrobce má model přímo pro motocykl, ten nenabízíme.
 • Autor:
  Tomáš
  Datum:
  29. 4. 2016
  Je hezke sve kolo po nalezeni identifikovat ale to umi i seriove cislo, ktere bude urcite nekde na tom kole zaznamenano. Vetsi problem je kolo najit, coz se stane dle statistik cca v 17% kradezi (a to jeste tech nahlasenych)
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  29. 4. 2016
  Dobrý den, s tímto značením se kolo dostane do mezinárodní databáze kradených kol. Další věc je ta, že každý komponent označíte mikrotečkami, které nejsou běžným okem neuvidíte.
 • Autor:
  Matej
  Datum:
  15. 7. 2014
  "Identifikační značení jízdních kol DATATAG je způsob ochrany vašeho kola proti krádeži." Ako presne ochrania nalepky kolo proti kradezi?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  17. 7. 2014
  Dobrý den, nálepka je jednou ze tří součástí ochrany. Nálepka má unikátní kód, pod kterým je dané kolo registrováno dle návodu v balení a varují případného zloděje, že kolo je registrováno.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.