Logo CROOZER

CROOZER KID FOR 2

Doprava zdarma
Dodání do 2-5 dnů
Cena: 13 990,- s DPH
Nákup na splátky: Spočítejte výhodné splátky Výhodné nákupy na splátky CETELEM
 
Objednávka
 

Při osobním odběru nutná platba v HOTOVOSTI.

Našli jste lepší cenu ?

 
Název CROOZER KID FOR 2
Popis Croozer Kid for 2 – prostor a všestrannost
Ve vozíku Croozer Kid for 2 si mohou spousty místa užívat dvě děti. A určitě oceníte úroveň vybavení, které vám umožňuje používat váš Croozer třemi způsoby: jako vozík za kolo, kočárek nebo golfové hole do každého terénu.

Vybavený pro každý den
Díky funkci 3 v 1 můžete svůj vozík Croozer ve veselé zelené barvě používat jako praktický kočárek, přizpůsobivé golfové hole pro výlety na venkov a jako vozík za kolo. Jeho inovativní systém rychlého skládání vám pomáhá šetřit čas během těch velice rušných dní, kdy ho nemáte nazbyt. Po složení vám nabízí spoustu úložného prostoru, stejně jako i prostor pro náhradní plenky a oblečení, tašku na piknik či hračky na pískoviště.

Velmi důležité: bezpečí a ochrana
Ve vozíku za kolo Croozer for 2 se budou vaše děti cítit vždy pohodlně, bez ohledu na jejich věk. Bezpečně a odolně navržená ochranná dětská kabina jim umožňuje se pohodlně natáhnout. A pokud snad usnou, jsou zde k dispozici polstrované opory, o které se mohou opřít. Všechny materiály, použité při výrobě vozíku Croozer, jsou pravidelně kontrolovány proti přítomnosti toxických látek.

Chytré příslušenství pro ještě větší pohodlí
Váš zelený vozík za kolo je standardně vybavený kombinovaným potahem pro ochranu vašich dětí před hmyzem či počasím. Můžete si vybrat z nabídky příslušenství jako clona proti slunci, ochrana proti dešti, zimní oteplovací pytel či taška na lahve, aby měly ještě větší pohodlí. Pro vaše dítě nebo batole je nejlepší, pokud použijete miminkovník či oporu, a také měkké polstrování popruhů, vyrobené z vlny.

Informace a údaje o vozíku Croozer Kid for 2
Vozík Croozer Kid for 2 je vyroben pro maximální zátěž 45 kg. Vaše děti uvnitř mají spoustu místa: s šířkou v ramenech až 70 cm, výškou 65 cm a prostorem pro nohy 58 cm jim umožňuje, aby seděly v naprostém pohodlí. Pro oj s montáží na osu kola obdržíte také druhý závěs pro případ, že byste chtěli vozík rychle zapojit k jinému kolu. Balení doplňuje kolečko pro golfové hole, velké přední kolo se závěsy a pestrobarevná bezpečnostní vlaječka. Pevný bezpečnostní rám nabízí desetiletou záruku.
Hmotnost13,8 kg

K tomuto zboží není žádná diskuze

 
Přidejte svůj názor nebo otázku do diskuze!

 
 
Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu.
Ceny na eshopu a kamenných obchodech se mohou u některých položek lišit !!!