Zobrazit menu

CRATONI Rapper Pony white-orange glossy - M (53-57)

Akce

Základní popis
Smysl pro detail nemusí být vyhrazen jen dospělým. I děti chtějí vypadat stylově. Proto naše helmy RAPPER zaujmou na první pohled. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 9048926

Běžná cena
1 049 Kč
529 Kč
Naše cena s DPH
Varianty:
S (49-53)   CRATONI Rapper Pony white-orange glossy - S (49-53) Na objednávku Dostupnost na dotaz M (53-57)   CRATONI Rapper Pony white-orange glossy - M (53-57) Na objednávku Dostupnost na dotaz

Vyprodáno, zboží již nelze objednat.

Popis zboží

Smysl pro detail nemusí být vyhrazen jen dospělým. I děti chtějí vypadat stylově. Proto naše helmy RAPPER zaujmou na první pohled.

 

12 ventilačních otvorů 
reflexní prvky

Technologie

 • BUG STOP
  BUG STOP Síťka proti hmyzu, která je součástí helmy.
 • INMOLD
  INMOLD Inmoldová vnější skořepina - pevné spojení laminátové skořepiny s vnitřním polystyrenovým skeletem, které dokáže mnohem lépe rozložit energii nárazu.
 • BLIKAČKA REARLIGHT
  BLIKAČKA REARLIGHT Integrovaná zadní blikačka REARLIGHT se snadným ovládáním. Jednoduchým kliknutím jste buď vy nebo vaše děti vždy vidět, ať už za snížené viditelnosti nebo ve tmě.
 • CLEAN TEX PADS
  CLEAN TEX PADS Antibakteriální výstelky brání vzniku bakterií uvnitř helmy a tím je dosaženo dlouhé životnosti.
 • RAPID LOCK SYSTEM
  RAPID LOCK SYSTEM Ergonomický 360˚ upínací systém – obepíná celou hlavu jezdce. Upínání bylo kompletně přepracováno a poskytuje tak ještě větší komfort. Nastavovací kolečko, jehož součástí je reflexní logo, lze jednoduše a přesně ovládat jednou rukou a je kompatibilní s blikačkou.
Rok 2014
Hmotnost 240 g

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.