Zobrazit menu

CRATONI Evolution Light black-red white glossy

Doprava zdarma

Základní popis
CRATONI Evolution Light stanovuje futuristické standardy a kombinuje inteligentní a pohodlnou helmu s hledím. Vaše hlava bude vždy optimálně a pohodlně chráněna. Ideální helma pro městská elektrokola. 10 ventilačních otvorů Odnímatelný kšilt/hledí s nastavitelnou šířkou Dělený řemínek pro snadnou manipulaci Pěnová ochrana oblasti pod bradou Integrovaná zadní blikačka Včetně náhradních pěnových... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: M55931

2 999 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
S/M (53-57cm)   CRATONI Evolution Light black-red white glossy - S/M (53-57cm) Skladem Můžete mít už dnes

Popis zboží

CRATONI Evolution Light stanovuje futuristické standardy a kombinuje inteligentní a pohodlnou helmu s hledím. Vaše hlava bude vždy optimálně a pohodlně chráněna. Ideální helma pro městská elektrokola. 10 ventilačních otvorů Odnímatelný kšilt/hledí s nastavitelnou šířkou Dělený řemínek pro snadnou manipulaci Pěnová ochrana oblasti pod bradou Integrovaná zadní blikačka Včetně náhradních pěnových výstelek Včetně obalu Reflexní prvky pro lepší viditelnost Tónované hledí k dispozici

Technologie

 • BUG STOP
  BUG STOP Síťka proti hmyzu, která je součástí helmy.
 • INMOLD
  INMOLD Inmoldová vnější skořepina - pevné spojení laminátové skořepiny s vnitřním polystyrenovým skeletem, které dokáže mnohem lépe rozložit energii nárazu.
 • BLIKAČKA REARLIGHT
  BLIKAČKA REARLIGHT Integrovaná zadní blikačka REARLIGHT se snadným ovládáním. Jednoduchým kliknutím jste buď vy nebo vaše děti vždy vidět, ať už za snížené viditelnosti nebo ve tmě.
 • CLEAN TEX PADS
  CLEAN TEX PADS Antibakteriální výstelky brání vzniku bakterií uvnitř helmy a tím je dosaženo dlouhé životnosti.
 • RAPID LOCK SYSTEM
  RAPID LOCK SYSTEM Ergonomický 360˚ upínací systém – obepíná celou hlavu jezdce. Upínání bylo kompletně přepracováno a poskytuje tak ještě větší komfort. Nastavovací kolečko, jehož součástí je reflexní logo, lze jednoduše a přesně ovládat jednou rukou a je kompatibilní s blikačkou.
 • DOWNSHELL
  DOWNSHELL Aby nedošlo k promáčknutí a poškrábání helmy a zvýšila se tak životnost výrobku, jsou helmy vybaveny speciálním prvkem downshell.
Rok 2017
Hmotnost 370 g

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.