Zobrazit menu

CRATONI C-Stream black-blue-white glossy - S (49-54cm)

Základní popis
CRATONI C-STREAM je perfektní helma pro jezdce, kteří chtějí za všech okolností být v bezpečí a zároveň vypadat stylově. Helma má 14 otvorů, které udrží chladnou hlavu a integrované zadní světlo vás činí kdykoliv - kdekoliv viditelnými. In-Mold konstrukce 14 ventilačních otvorů Odnímatelný kšilt Dělený řemínek pro snadnou manipulaci Reflexní prvky pro lepší viditelnost Integrovaná zadní blikačka Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 9048247

Běžná cena
1 499 Kč
749 Kč
Naše cena s DPH

Vyprodáno, zboží již nelze objednat.

Popis zboží

CRATONI C-STREAM je perfektní helma pro jezdce, kteří chtějí za všech okolností být v bezpečí a zároveň vypadat stylově. Helma má 14 otvorů, které udrží chladnou hlavu a integrované zadní světlo vás činí kdykoliv - kdekoliv viditelnými. In-Mold konstrukce 14 ventilačních otvorů Odnímatelný kšilt Dělený řemínek pro snadnou manipulaci Reflexní prvky pro lepší viditelnost Integrovaná zadní blikačka

Technologie

 • DYNAMIC FIT SYSTEM
  DYNAMIC FIT SYSTEM 360˚ upínací systém – obepíná celou hlavu jezdce. Upínání bylo kompletně přepracováno a poskytuje tak ještě větší komfort. Nastavovací kolečko, jehož součástí je reflexní logo, lze jednoduše a přesně ovládat jednou rukou a je kompatibilní s blikačkou.
 • BUG STOP
  BUG STOP Síťka proti hmyzu, která je součástí helmy.
 • INMOLD
  INMOLD Inmoldová vnější skořepina - pevné spojení laminátové skořepiny s vnitřním polystyrenovým skeletem, které dokáže mnohem lépe rozložit energii nárazu.
 • BLIKAČKA REARLIGHT
  BLIKAČKA REARLIGHT Integrovaná zadní blikačka REARLIGHT se snadným ovládáním. Jednoduchým kliknutím jste buď vy nebo vaše děti vždy vidět, ať už za snížené viditelnosti nebo ve tmě.
 • CLEAN TEX PADS
  CLEAN TEX PADS Antibakteriální výstelky brání vzniku bakterií uvnitř helmy a tím je dosaženo dlouhé životnosti.
Rok 2014
Hmotnost 240 g

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Podobné zboží v nabídce

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.