Zobrazit menu

CRATONI AllSet blue-black-grey matt

Akce

Běžná cena
2 499 Kč
1 999 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
S/M (54-58cm)   CRATONI AllSet blue-black-grey matt - S/M (54-58cm) Skladem Můžete mít už dnes M/L (58-61cm)   CRATONI AllSet blue-black-grey matt - M/L (58-61cm) Na objednávku Dostupnost na dotaz

Popis zboží

CRATONI ALLSET je nová All Mountain helma pro pokročilé jezdce. Inovativní dělený popruh, systém uchycení světla zajišťují snadnou manipulaci a to pouze dvěma prsty. AllSet přináší pohodlné nošení. 14 velkých otvorů udrží Vaší hlavu chladnou, kamera a reflexní prvky umožní lepší viditelnost. Cratoni ALLSET obdržela skvělé hodnocení v testu německého magazínu BIKE - získala hodnocení "Velmi dobré" a "Nejlepší koupě". 14 ventilačních otvorů Reflexní prvky pro lepší viditelnost Dvojité nastavení kšiltu/hledí Kamera port

Technologie

 • BUG STOP
  BUG STOP Síťka proti hmyzu, která je součástí helmy.
 • INMOLD
  INMOLD Inmoldová vnější skořepina - pevné spojení laminátové skořepiny s vnitřním polystyrenovým skeletem, které dokáže mnohem lépe rozložit energii nárazu.
 • DOWNSHELL
  DOWNSHELL Aby nedošlo k promáčknutí a poškrábání helmy a zvýšila se tak životnost výrobku, jsou helmy vybaveny speciálním prvkem downshell.
 • LIGHT FIT SYSTEM
  LIGHT FIT SYSTEM Nový seřizovací mechanismus helmy je velmi malý a lehký, díky němu zvládnete nastavit velikost pomocí dvou prstů. Kromě toho může být výška LFS nastavena do třech pozic, které zaručují optimální nastavení. Uspořádání popruhů zaručuje ničím neomezený pohyb.
Rok 2016
Hmotnost 300 g

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.