Zobrazit menu

CRATONI AllRide lime-white matt - UNI (53-59cm)

Základní popis
CRATONI ALLRIDE zastupuje novou kategorii MTB helem pro All Mountain. Velká škála moderních a trendy kombinací barev poskytuje nezaměnitelný vzhled. Lehká konstrukce a RLS (rapid look system) systémem poskytuje dokonalou ochranu pro každý tvar hlavy. 13 otvorů zaručuje vynikající odvětrání. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 111208B5

1 799 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

CRATONI ALLRIDE zastupuje novou kategorii MTB helem pro All Mountain. Velká škála moderních a trendy kombinací barev poskytuje nezaměnitelný vzhled. Lehká konstrukce a RLS (rapid look system) systémem poskytuje dokonalou ochranu pro každý tvar hlavy. 13 otvorů zaručuje vynikající odvětrání.

 

Univerzální velikost 53-60 cm
13 ventilačních otvorů
Odnímatelný kšilt
Kompatibilní se zadním světlem
Reflexní prvky pro lepší viditelnost

Technologie

 • BUG STOP
  BUG STOP Síťka proti hmyzu, která je součástí helmy.
 • INMOLD
  INMOLD Inmoldová vnější skořepina - pevné spojení laminátové skořepiny s vnitřním polystyrenovým skeletem, které dokáže mnohem lépe rozložit energii nárazu.
 • RAPID LOCK SYSTEM
  RAPID LOCK SYSTEM Ergonomický 360˚ upínací systém – obepíná celou hlavu jezdce. Upínání bylo kompletně přepracováno a poskytuje tak ještě větší komfort. Nastavovací kolečko, jehož součástí je reflexní logo, lze jednoduše a přesně ovládat jednou rukou a je kompatibilní s blikačkou.
Rok 2017
Hmotnost 250 g

Diskuze

 • Autor:
  AB
  Datum:
  5. 6. 2016
  Dobrý den , dá se helma snadno připevnit na click od batohu?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  6. 6. 2016
  Dobrý den, nevím co myslíte tím Click od batohu? Pokud máte batoh, který umožňuje přichycení helmy, pak to samozřejmě půjde.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.