Zobrazit menu

CRATONI AllRide black-white matt - UNI (53-59cm)

Základní popis
CRATONI ALLRIDE zastupuje novou kategorii MTB helem pro All Mountain. Velká škála moderních a trendy kombinací barev poskytuje nezaměnitelný vzhled. Lehká konstrukce a RLS (rapid look system) systémem poskytuje dokonalou ochranu pro každý tvar hlavy. 13 otvorů zaručuje vynikající odvětrání. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 111201B5

1 799 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

CRATONI ALLRIDE zastupuje novou kategorii MTB helem pro All Mountain. Velká škála moderních a trendy kombinací barev poskytuje nezaměnitelný vzhled. Lehká konstrukce a RLS (rapid look system) systémem poskytuje dokonalou ochranu pro každý tvar hlavy. 13 otvorů zaručuje vynikající odvětrání.

 

Univerzální velikost 53-60 cm
13 ventilačních otvorů
Odnímatelný kšilt
Kompatibilní se zadním světlem
Reflexní prvky pro lepší viditelnost

Technologie

  • BUG STOP
    BUG STOP Síťka proti hmyzu, která je součástí helmy.
  • INMOLD
    INMOLD Inmoldová vnější skořepina - pevné spojení laminátové skořepiny s vnitřním polystyrenovým skeletem, které dokáže mnohem lépe rozložit energii nárazu.
  • RAPID LOCK SYSTEM
    RAPID LOCK SYSTEM Ergonomický 360˚ upínací systém – obepíná celou hlavu jezdce. Upínání bylo kompletně přepracováno a poskytuje tak ještě větší komfort. Nastavovací kolečko, jehož součástí je reflexní logo, lze jednoduše a přesně ovládat jednou rukou a je kompatibilní s blikačkou.
Rok 2018
Hmotnost 250 g

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.