Zobrazit menu

CRATONI Akino Race red glossy

Akce

Běžná cena
799 Kč
499 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
S (49-53)   CRATONI Akino Race red glossy - S (49-53) Skladem Můžete mít už dnes M (53-58)   CRATONI Akino Race red glossy - M (53-58) Na objednávku Dostupnost na dotaz

Popis zboží

CRATONI Akino je velmi lehká dětská helma, která nabízí maximální bezpečnost pro naše nejmenší jezdce. In-Mold konstrukce zajišťuje dokonalé spojení tuhé vnější skořepiny s vnitřní hmotou absorbující nárazy, díky čemuž zabrání rozlomení přilby i při tvrdším nárazu. Hluboká konstrukce helmy bezpečně chrání i zátylek hlavy. Patentovaný upínací systém zajistí jednoduché a pohodlné nasazování a sundávání helmy. Pro extra ochranu a nejlepší bezpečnost je helma Akino vybavena integrovanou zadní blikačkou, reflexními prvky a síťkou proti hmyzu. K dispozici je v mnoha provedeních, jak pro chlapce, tak i pro dívky. 13 ventilačních otvorů Dělený řemínek pro snadnou manipulaci Reflexní prvky pro lepší viditelnost Síťka proti hmyzu Integrovaná zadní blikačka

Technologie

 • DYNAMIC FIT SYSTEM
  DYNAMIC FIT SYSTEM 360˚ upínací systém – obepíná celou hlavu jezdce. Upínání bylo kompletně přepracováno a poskytuje tak ještě větší komfort. Nastavovací kolečko, jehož součástí je reflexní logo, lze jednoduše a přesně ovládat jednou rukou a je kompatibilní s blikačkou.
 • BUG STOP
  BUG STOP Síťka proti hmyzu, která je součástí helmy.
 • INMOLD
  INMOLD Inmoldová vnější skořepina - pevné spojení laminátové skořepiny s vnitřním polystyrenovým skeletem, které dokáže mnohem lépe rozložit energii nárazu.
 • BLIKAČKA REARLIGHT
  BLIKAČKA REARLIGHT Integrovaná zadní blikačka REARLIGHT se snadným ovládáním. Jednoduchým kliknutím jste buď vy nebo vaše děti vždy vidět, ať už za snížené viditelnosti nebo ve tmě.
 • CLEAN TEX PADS
  CLEAN TEX PADS Antibakteriální výstelky brání vzniku bakterií uvnitř helmy a tím je dosaženo dlouhé životnosti.
Hmotnost 250 g
Rok 2013

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.