Kariéra na Mojekolo.cz

Aktuálně hledáme

Prodejce jízdních kol v prodejně MOJEKOLO Brno

Společnost Schindler, spol. s.r.o. hledá do své pobočky v Brně kolegu na pozici prodejce jízdních kol a cyklo příslušenství. Chcete-li pracovat v příjemném kolektivu sportovců a prodávat kvalitní produkty prověřených cyklistických značek, zašlete nám svůj životopis. Čeká na Vás zajímavá práce v centru Brna, spousta zaměstnaneckých výhod a sympatičtí kolegové.

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů

  • Obchodní nadání, výborná komunikace, orientace na výsledek a zákazníka

  • Prokazatelné zkušenosti se servisem jízdních kol, praxe výhodou

  • Manuální zručnost

  • Základní znalost práce s PC, zkušenosti s ekonomickým systémem POHODA výhodou

  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

  • Znalost anglického jazyka výhodou

  • Vyučen, středoškolské vzdělání

Náplň práce:

  • Práce se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně

  • Příprava a montáž jízdních kol

  • Drobný servis a oprava jízdních kol

  • Příjem servisních zakázek, kontakt se zákazníkem

  • Podíl na organizaci a chodu prodejny

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Zaměstnanecké benefity (plně hrazené stravenky, zaměstnanecké slevy, teambuildingy)

  • Průběžné vzdělávání

  • Platové ohodnocení: dohodou

  • Pracovní doba: Po-Pá 9:00 -18:00 hod, So 9:00 -12:00 hod

  • Nástup možný ihned nebo po dohodě

Životopis zasílat na mail: brno@mojekolo.cz ,

vedoucí prodejny: Jan Antoš, mob.: 730 895 295

Vyberte si kategorii