Zobrazit menu

BRUNOX Deo 100 ml spray pro vidlice RockShox

Základní popis
Jako každodenní péče o zuby zaručí ochranu proti "paradontóze", tak i funkčnost a odolnost odpružené vidlice zaručí pouze pravidelná a častá péče. Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 50103002

199 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Jako každodenní péče o zuby zaručí ochranu proti "paradontóze", tak i funkčnost a odolnost odpružené vidlice zaručí pouze pravidelná a častá péče. Nastříkejte BRUNOX DEO na těsnění a kluzáky před a po jízdě, potom několikrát jemně propružte vidlicci a rozdíl ihned rozpoznáte.

 

Udržuje těsnící kroužky správně nakonzervované, hladké a přitom na sebe nelepí prach. To jsou pro odpružené vidlice a tlumiče optimální podmínky.

Diskuze

 • Autor:
  ienda
  Datum:
  17. 4. 2016
  dobrý den, jelikož brunox deo spray má skoro stejnou lahvičku jako turbo spray, jednou se mi "podařilo" fouknout ten druhý na vidlici a 1-2x propružit. I9hned jsem si omyl uvědomil a po očištění jsem přefooukal znovu brunox Deo sprejem a na vlastnostech vidle v terenu jsem to pak nijak nepocítil, bude nutno dříve repas vidle ?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  18. 4. 2016
  Dobrý den, můžete být klidný, s vidlicí se určitě nic nestane. A určitě kvůli tomu vidlice nezmění vlastnosti.
 • Autor:
  jan
  Datum:
  19. 7. 2015
  Dobrý den, je možno tento mazací prostředek použít i na vidlice Fox?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  23. 7. 2015
  Dobrý den, ano je možné ho použít na jakoukoliv značku vidlice.
 • Autor:
  nekdo
  Datum:
  1. 6. 2015
  dobrý den, v některých brunox sadách je kromě tohoto Deo na vidle a tlumiče ještě tzv. Brunox Turbo spray https://www.sportovnidum.cz/brunox-turbo-spray-300-ml-spray-1 ten je k dobrý k mazání čeho?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  2. 6. 2015
  Dobrý den, Brunox Turbo je klasický mazací prostředek na řetězy a jiné pohyblivé části. Na vidlice a tlumiče je nejvhodnější jednoznačně tento Brunox Deo.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.