Boty, tretry

MTB tretry

Pořiďte si MTB boty (tretry) v kombinaci s nášlapnými pedály a už nikdy nebudete chtít bez nich jezdit! Můžete šlapat nejen dolů, ale i nahoru, také získáte na kole vyšší stabilitu a jistotu při technických pasážích. Boty s nášlapnými (SPD) pedály se staly v posledních letech už téměř nutností a ceny jsou velmi příznivé. V nabídce máme široký výhradně sortiment treter SHIMANO a NORTHWAVE pro rekreační i závodní jezdce.

ROAD tretry

Silniční boty se oproti MTB modelům liší především jinou podrážkou. Ta je uzpůsobena pro použití siničních pedálů, které mají velkou styčnou plochu a zajišťují tak maximální přenos síly. Vyšší modely jsou vybaveny karbonovou podrážkou. V našem sortimentu naleznete kvalitní boty SHIMANO a NORTHWAVE.

Sandále

Není nad pohodlí, které Vašim nohám nabízí otevřená obuv - sandále nebo pantofle za horkých letních dní. Velmi oblíbené jsou také tzn. žabky. Z naší nabídky si můžete vybrat kvalitní otevřenou obuv SHIMANO.

Boty RUNNING

Kvalitní běžecké boty jsou tou nejdůležitější výbavou každého běžce, amatéra i profesionála. Kvalitní boty dokáží kotník dobře zafixovat, čímž předcházíte zranění. Velmi důležité je vybrat boty stavěné přesně na Vaši hmotnost a typ povrchu, na kterém budete běhat.