Zobrazit menu
Doprava zdarma

Základní popis
BMC Granfondo je legendární silniční kolo pro jarní klasiky a další náročné závody. Vertikální pružnost, stabilní řízení, okamžitý přenos síly a spolehlivost jsou faktory nezbytné k úspěchům na těchto závodech. Dostatečně komfortní bez ohledu na to, kde a jak dlouho jedete. BMC Granfondo GF02 Tiagra je osazen kompletní sadou Shimano Tiagra a zapletenými koly SH-R501. To vše na špičkovém... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: M59571

51 299 Kč
Naše cena s DPH
Zvolte variantu:
54 cm   BMC Granfondo GF02 Tiagra - 54 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz 51 cm   BMC Granfondo GF02 Tiagra - 51 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz 61 cm   BMC Granfondo GF02 Tiagra - 61 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz 58 cm   BMC Granfondo GF02 Tiagra - 58 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz 56 cm   BMC Granfondo GF02 Tiagra - 56 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz 48 cm   BMC Granfondo GF02 Tiagra - 48 cm Na objednávku Dostupnost na dotaz
Na splátky již od 5 130 Kč měsíčně Využijte splátkovou kalkulačku

Popis zboží

BMC Granfondo je legendární silniční kolo pro jarní klasiky a další náročné závody. Vertikální pružnost, stabilní řízení, okamžitý přenos síly a spolehlivost jsou faktory nezbytné k úspěchům na těchto závodech. Dostatečně komfortní bez ohledu na to, kde a jak dlouho jedete. BMC Granfondo GF02 Tiagra je osazen kompletní sadou Shimano Tiagra a zapletenými koly SH-R501. To vše na špičkovém karbonovém rámu.

Technologie

  • Big Wheel Concept
    Big Wheel Concept Do detailu propracovaná sportovně laděná geometrie a design kokpitu tvoří z 29 palcových horských kol BMC rychlé, stabilní a efektivní stroje.
  • Dual Transmission Integration
    Dual Transmission Integration U závodních kol by ani estetika by neměla být opomíjena. DTi umožňuje, že BMC rámy vypadají jako precizní stroje, bez ohledu na způsob vedení bowdenů řazení i brzdy. Bowden je vždy ukrytý v rámu.
Rok 2017
Rám Granfondo GF02, TCC 02 Carbon, Angle Compliance Technology
Vidlice TCC 02 Premium Carbon Compliance Fork
Přehazovačka Shimano Tiagra
Přesmykač Shimano Tiagra
Řazení Shimano Tiagra
Brzda přední Shimano Tiagra
Brzda zadní Shimano Tiagra
Kliky Shimano Tiagra, 50-34T
Kazeta Shimano Tiagra, 11-34T
Řetěz Shimano CN-HG500
Řídítka BMC RAB 03
Představec BMC RSM 03
Sedlovka BMC RSP 03
Sedlo Selle Royal Saba
Plášť přední Continental Ultra Sport 2 SL, 25mm
Plášť zadní Continental Ultra Sport 2 SL, 25mm
Zapletená kola SHIMANO R501
Počet rychlostí 20
Hmotnost 8,80 kg

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.