Zobrazit menu

BBB Brzdové destičky BBS-66 DiscStop - Uni

Základní popis
Brzdové destičky BBB kompatibilní s brzdami Formula ORO. V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest). T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50. T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55. Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší... Celý popis výrobku

Katalogové číslo: 02777

349 Kč
Naše cena s DPH
ks

Popis zboží

Brzdové destičky BBB kompatibilní s brzdami Formula ORO. V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest). T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50. T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55. Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Diskuze

 • Autor:
  Adm
  Datum:
  11. 6. 2013
  Dobrý den, doporučili by jste mi tyhle destičky do brzd Formula RX r.2011?
 • Autor:
  Mojekolo.cz
  Datum:
  12. 6. 2013
  Dobrý den, tyto Vám pasovat nebudou, potřebujete BBS-67 nebo BBS-67S (sintrované): http://www.mojekolo.cz/bbb-bbs-67-discstop.

Newsletter Nenechte si ujít nové modely, akční nabídky a slevy.